Zavrieť

Porady

zamestnávateľ a preradenie na inú prácu

zamestnávateľ ma 1. júla tohoto roku trvale preradil na inú prácu, s týmto preradením ma mal zaradiť do inej platobnej triedy, je to štátna sféra / kolegyňa, čo je podobne pracovne zaradená je platovo o 30 % vyššie ako ja /. Proste nadriadený jednoducho ma odmietol preradiť na zodpovedajúci stupeň odmeňovania, napriek mojim urgenciám to doteraz neurobil. Koncom roku asi zmením pracovisko, myslíte že môžem tento rozdiel v mzde vymáhať, ak ak áno tak ako ?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    simcic
    zamestnávateľ ma 1. júla tohoto roku trvale preradil na inú prácu, s týmto preradením ma mal zaradiť do inej platobnej triedy, je to štátna sféra / kolegyňa, čo je podobne pracovne zaradená je platovo o 30 % vyššie ako ja /. Proste nadriadený jednoducho ma odmietol preradiť na zodpovedajúci stupeň odmeňovania, napriek mojim urgenciám to doteraz neurobil. Koncom roku asi zmením pracovisko, myslíte že môžem tento rozdiel v mzde vymáhať, ak ak áno tak ako ?
    Ďakujem
    Preradenie na inú prácu, ako bola dohodnutá v pracovnej zmluve, je pracovník povinný vykonávať len výnimočne, a to za podmienok, ktoré sú citované v § 55 ZP. ZC aj ZĽ zvyčajne hľadajú dohodu. Vzhľadom k tomu, že si neposkytla viac údajov, / dôvod preradenia a pod./nie je možné poradiť. Ale so zreteľom na ustanovenie, podľa ktorého môže ZĽ preradiť zamestnanca aj bez jeho súhlasu, a má ZĽ len prihliadať na vhodnosť práce podľa schopností a kvalifikácie zamestnanca, nevidím veľkú šancu na úspech pri vymáhania rozdielu v mzde. Skús zadať viac informácií.

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    Píšeš, že pracuješ v štátnej sfére. čo presne to znamená? totižto na niektoré "pracovné pomery" v štátnej správe sa nevzťahuje ZP ale iné predpisy, napr. vojaci, policajti, prokurátori a podobne. Tam potom platia úplne iné pravidlá, neexistuje tam ani klasická prac. zmluva. Ako píše Danila, treba uviesť aspoň základné údaje, aby sme mohli poradiť .

    dana

    simcic je offline (nepripojený) simcic

    simcic
    Ďakujem, opíšem Vám to podrobne :

    pracujem v zdravotníctve na odbore stravovania. Nastúpil som tam pred rokom ako skladník v sklade potravín / teda v kategórii R /, napriek tomu že mam aj vysokú školu, ale predtým pol roka som stratil robotu a už som nechcel vegetovať doma. Pri tomto zaradení som mal plat v hrobom okolo 9500,- Sk a bol som zaradený v 4. triede. Od 1.7 tohoto roku som bol preradený na funkciu stravovacieho referenta / kategória THP /, kde podľa zaradenia a popisu práce mám byť zaradený v 6. triede. Preradenie bolo vykonané oficiálne zmenou pracovnej zmluvy. Následne bol daný návrh na úpravu mzdy ale toto už zamestnávateľ / teda jeho zodpovedný zástupca /odmietol. Pracovníci na tejto pozícii majú hrubý príjem okolo 15 500,- Sk a takýto išiel aj návrh od môjho priameho nadriadeného. Navyše ja ešte vykonávam množstvo inej práce, ktorá nie je ani v mojom popise / napr. personalistiku, komplet admin. práce oddelenia, zastupovanie vedúceho a pod. / , za túto prácu naviac bol návrh 1500,- sk v podobe pohyblivej zložky. Teda uznáte, že ten finančný rozdiel nie je zanedbateľný.

    zamestnávateľ a preradenie na inú prácu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.