Zavrieť

Porady

Kazivosť zubov

Potrebujem kvalifikovanú odpoved na zachranu zubov pre 21 rocneho,inak zdraveho chalana. Skoro vzdy,ak ho zaboli zub,tak pride s tym,ze mu vybrali korene, takze ma uz asi 4-5 zubov mrtvych.
Teraz sme zmenili zubara,neviem ci to bola jeho chyba, alebo nie je nieco v poriadku v synovom organizme.Co podniknut?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andi je offline (nepripojený) andi

    andi
    Skúste Elmex gél na zuby, mojej dcérke velice pomohlo.Dostať to v lekárni bez receptu asi 100,- Sk.

    heike je offline (nepripojený) heike

    heike
    Súhlasím s Elmex-om, je to náhrada niekdajšej fluorizácie - používa sa to raz týždenne a ozaj to pomáha. O zuby sa treba starať, to mi dá za pravdu asi každý - pravidelne ich umývať a nielen zubnou kefkou, ale aj zubnou niťou, medzizubnou kefkou a dávať pozor na krčky zubov. A zuby treba "vyživovať" aj zvnútra - strava obohatená o vitamíny. Viac... neviem, čo... Píšem z vlastnej skúsenosti...

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    no...mne osobne proti citlivosti zubov a odhaleným krčkom, ktoré neskôr spôsobujú kazivosť zubov
    pomáha tiež elmex ale hlavne sensodyne F
    ďasná si občas masírujem Lacalut Aktiv
    AnitaMartinska
    Dakujem za vsetky rady.Co sa tyka hygieny,to bude v poriadku. Ja mam dojem,ze to bude nejaka porucha z vnutra Je pravda, ze vitaminom moc neda. Asi to bude v tom.Aj tak ma znepokojuje,ci to nie je z casti chyba aj zubara. Ved ked zacne boliet zub,tak sa ma najprv preliecit,aspon to skusit. Ale on ked prisiel s bolavym zubom,tak mu ho otvorili,vybrali nervy ,nechali za cas otvoreny a zaplombovali.
    Vdaka,pekny den.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.