Zavrieť

Porady

podvojné účtovníctvo

dobrý den,
som tu znova s prosbou,
nenasiel by sa tu niekto, kto by ma naučil podrobnejšie podvojnému učtovníctvu, teda vlastne praxe. moja suseda co som s nou mala pracovat, musela ist do nemocnice. seriozne, ozaj by som sa to chcela nauči a pracovat ako učtovnicka a vo velkych firmach je velmi tazko sa tam dostat, lebo vsade potrebuju prax. a ja mam taky ciel, doma si robit ucto napr pre kamaratku, ktora si chce otvorit kadernictvo... Okolie PK alebo TT alebo SC
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    a čo tak skusiť ísť na školenie - podvojné účtovníctvo? aj ked nebudes hned profesionál - to nikto nikdy nebude - ved sa stále niečo mení a my učíme, ale odporučam aspon na nejaké základné informácie a potom by som odporučila kupit si knihu od Ing.Anny Cenigovej-Podvojné účtovníctvo - dá sa aj podľa toho naučiť, super kniha aj super vysvetlené /samozrejme za predpokladu, že máš skusenosti aspon z jednod.učtovníctva/

    Barboretta je offline (nepripojený) Barboretta

    Barboretta
    na škole som mala učtovnictvo, nakolko som minuly rok ešte len maturovala...
    sice pracujem už rok ale to v obchodnom smere... kurz nie je taky, ako keby ta niekto učil doma, ukazoval to konkretne mne a ako samouk sa neviem ci niečo naučím

    podvojné účtovníctvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.