Zavrieť

Porady

oprava odvodov a EZU

Ahojte
ako mam do vykazu na SP spravne uviest opravu odvodov za 7/06? Ide o troch zamestnancov kde neboli spravne odvody na nemocenske poistenie a garancne poistenie. Vykaz budem posielat za 10/06 len tam potrebujem dostat ten rozdiel, ako to ma byt spravne a ako kody mam pouzit. Prip. kde by som sa to mohla docitat.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    otázka je offline (nepripojený) otázka

    účtovníčka otázka
    Do mesačného výkazu, ktorý označíš ako opravný dáš všetky správne sumy tak, ako majú byť. Rozdiel čo najskôr doplatíš.

    Ten júl 2006 nezahŕňaš do 10/06 sú to dva samostatné výkazy.

    MS77 je offline (nepripojený) MS77

    MS77
    No toto som spravila a vratili mi to zo SP, že opravne vykazy sa nepodávajú, treba to zohladnit vo aktuálnom výkaze

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    otázka
    Do mesačného výkazu, ktorý označíš ako opravný dáš všetky správne sumy tak, ako majú byť. Rozdiel čo najskôr doplatíš.

    Ten júl 2006 nezahŕňaš do 10/06 sú to dva samostatné výkazy.
    Ja som to spravila presne takto a je vsetko ok
    V prehlade potom pekne vidno ze som opravila vykaz, kedy a za aky mesiac

    ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

    ZlaticaB
    Mne pracovníčka SP ešte minulý mesiac kázala spraviť tiež opravný výkaz.(Aspoň vidieť ako si rozdielne vykladajú zákony alebo pojmy alebo neviem čo)

    Luba je offline (nepripojený) Luba

    Luba
    Veď aj v tlačive je okienko "riadny" a "opravný", tak načo to tam je, keď sa oprava nemá riešiť cez opravu, ale v aktuálnom mesiaci??

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    To znamená, že sa nesmieme pomýliť ani my, ani soft? Ale stroje sa nemýlia - oni sa len kazia! Takže nepokazme sa! Ale teraz ako - vypracovať si výkaz za 10/06 správny pre seba a ešte jeden, kde bude dopočítané aj za opravovaný mesiac a k tomu list s vysvetlením? No, zdá sa mi to trošku nedokonalé...

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    a list s vysvetlením pošleš poštou, ostatok elektronicky?
    No zdá sa mi to až moc blbé.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.