Zavrieť

Porady

Súbor v karanténe

Chcela som si stiahnuť súbor pripojený k odpovedi. Bohužiaľ mi to nejde,
je tam uvedené, že súbor je v karanténe. Čo to znamená? Ďakujem za odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    V niektorých poradách musia byť prílohy najprv potvrdené administrátorom. Pred týmto potvrdením sú v karanténe, t.j. nie je možné do nich nazerať.
    Dôvodov je niekoľko. Ten najzaujímavejší z pohľadu Poraďáka je ochrana pred nežiadúcim šírením vírusov prostredníctvom Porady

    coolgirl je offline (nepripojený) coolgirl

    coolgirl
    endrju
    V niektorých poradách musia byť prílohy najprv potvrdené administrátorom. Pred týmto potvrdením sú v karanténe, t.j. nie je možné do nich nazerať.
    Dôvodov je niekoľko. Ten najzaujímavejší z pohľadu Poraďáka je ochrana pred nežiadúcim šírením vírusov prostredníctvom Porady
    To beriem A ako dlho trvá, kým to administrátor preklepne a ja si to budem môcť stiahnuť?

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    No neviem endrju,ak už bol prilepený v odpovedi,tak by sa jej mal dať stiahnuť,alebo sa mýlim?

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Majka, neviem, či je to vždy pravda. Azda to Richard objasní úplne presne.
    Možné je aj to, že v okamihu pokusu o stiahnutie súboru coolgirl nebola prihlásená a nevšimla si to.
    Hostia (= neprihlásení návštevníci stránky) nemajú možnosť sťahovať súbory.

    coolgirl je offline (nepripojený) coolgirl

    coolgirl
    Bola som prihlásená a teraz som to skúsila znova, pre istotu, a nič, súbor je v karanténe.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    tak skús sem dať link. Ak si to ťahala z dokumentov, tlačív, tam je možné, že prikladaný súbor ešte Richard neprezrel a preto sa nedá stiahnuť.

    Black je offline (nepripojený) Black

    Black
    Pre coolgirl: Asi hľadáš tú výpoveď (dohodnúť sa s prenajímateľom nedalo ???).

    Pošlem ti to na mail ak chceš. Ozvi sa.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Ja som dnes tiež pridala do "tlačív" - "Vyrozumenia z úradov" - 2 ks a tiež je to v karanténe.
    Riško to pozrie a určite to pricapí.

    coolgirl je offline (nepripojený) coolgirl

    coolgirl
    lenkak
    tak skús sem dať link. Ak si to ťahala z dokumentov, tlačív, tam je možné, že prikladaný súbor ešte Richard neprezrel a preto sa nedá stiahnuť.
    Ťahala som to rovno z odpovede, ale dnes už je to našťastie o.k. a dokument je v dobrých rukách mojho počítača. Tak ďakujem Lenke za ponúknutú pomoc a aj Richardovi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.