Zavrieť

Porady

Ošetrenie člena rodiny ??? - ako urobiť mzdu?

Prosím poraďte,
zamestnanec má OČR - ku od 29.11.2004 do 10.12.2004 - tiež 10 dní platí zamestnávateľ?, - robil to už niekto v OLYMPE? - dík. p.s. moc mi to ponáhľa!!!!!!! - tak úpenlivo čakám...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Zamestnávateľ pri OČR neplatí nič, zamestnanec si uplatňuje na sociálnej poisťovni. Ako sa to voľno zadá v OLYMPE neviem, v POHODE sa zadáva v neprítomnostiach. Asi to bude podobné aj v OLYMPE.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    :p :p :p moc Vám všetkým ďakujem!!!!!!!!

    Gabr je offline (nepripojený) Gabr

    Gabr
    Ja robím v OLYMP-e. Zatiaľ som ešte OČR nemala, tiež mám 1-vý krát OČR od 29.11.2004. Pravdepodobne tieto dva dni nahodím do nemocenských a štátnych dávok s kódom N22 - ošetrenie člena rodiny neplatené. Inde nie je kde.

    Kimáková je offline (nepripojený) Kimáková

    Kimáková
    Ošetrenie člena rodiny platí od prvého dňa vzniku takého ošetrenia Sociálna poisťovňa. V programe Olymp je potrebné zadať zložku mzdy N04 - oštrenie člena rodiny 55%. V prípade, že máte v Organizácia - Podnik zakliknutý Typ závodu - malý závod, tak program Vám nevypočíta čiastku, lebo túto vypláca SP. Stačí ak iba evidenčne zaklikáte dni, ktorých sa týka daná OČR. POZOR: Zložka mzdy N22 slúži na zadanie OČR, ktorá prekračuje 10 dní, pretože od 11. dňa OČR už ani Sociálka nevyplatí nič. Pozor - jedná sa o zložku mzdy, ktorá je neplateným voľnom a tieto dni je potrebné zamestnanca odhlásiť zo SP. Je potrebné si uvedomiť, že táto zložka mzdy PRERUŠUJE rozhodné obdobie.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Kimáková
    Ošetrenie člena rodiny platí od prvého dňa vzniku .........


    Moc ďakujem, to budem potrebovať - má nad 10 dní a na prelome mesiaca - moc ma potešilo, že ste tu!!!!!!!!!!! :p

    Kimáková je offline (nepripojený) Kimáková

    Kimáková
    Som rada že som pomohla. Ináč informácia priamo zo zdroja, nakoľko som kontultant na Olymp.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Kimáková
    Som rada že som pomohla. Ináč informácia priamo zo zdroja, nakoľko som kontultant na Olymp.
    :p ,
    tak to si nemala na seba vyzradiť budeme Ťa - aspoň ja riadne otravovať - ale zasa ak to bude neúnosné tak ti pošlem aj súkromnú správu a dohodneme sa. dík, zdravím.

    Ošetrenie člena rodiny ??? - ako urobiť mzdu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.