Zavrieť

Porady

Zmena všeobecného lekára

Nič podobné som tu nenašla, tak zakladám novú tému. Som maximálne nespokojná so svojou terajšou obvodnou lekárkou. Svoju všetkú zdravotnú dokumentáciu mám u seba. Chcela by som sa spýtať, ako prebieha odhlásenie od nej. Musím tam ísť aj osobne (čomu by som sa najradšej vyhla) a niečo podpísať. Alebo stačí sa prihlásiť u nového lekára a len jej telefonicky oznámiť nech ma vyradí z evidencie jej pacientov. Nemá s tým niekto skúsenosť? A nevie niekto o nejakej dobre dr. v Prievidzi? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Zo strany tvojej praktickej lekárky je maximálne nezodpovedné a hlúpe, že ti dala do rúk tvoju zdravotnú dokumentáciu. Dokonca tým lekárka porušila zákon. To ale riešiť nechceš.

    Takže:
    Ak chceš od svojej obvodnej lekárky odísť, môžeš jednoducho prísť ku novej a podpísať s ňou dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. (Ak však nepatríš do jej prideleného obvodu, môže ťa odmietnuť.) Táto lekárka by mala (nemusí) oznámiť terajšej lekárke, že s tebou podpísala dohodu. Odovzdáš jej zdravotnú dokumentáciu a hotovo.

    Nepoznám v Prievidzi žiadneho lekára (hoc som sa tam narodil a žil 10 rokov ). Takže ti prajem veľa štastia v hľadaní. Pri hľadaní môžeš skúsiť použiť aj stránky:

    http://zzz.sk
    http://www.edusan.sk

    Zmena všeobecného lekára

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.