Zavrieť

Porady

Vreckové pri zahr.služ.ceste

Chcem sa spýtať, či pri krátení vreckové v pásme nad 12 hodín, ked majú zamestnanci zabezpečné obedy a raňajky, počítam vreckové zo sumy 45,- EUR pri služ.ceste do rakuska alebo z kráteného vreckového 15,75 EUR, lebo zákon sa odvloláva iba na članky 4 a 5. Z toho mi vyplynulo, že vreckové je zo sumy 45,- EUR.
ďakujem
Tatiana
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Tatiana19
    Chcem sa spýtať, či pri krátení vreckové v pásme nad 12 hodín, ked majú zamestnanci zabezpečné obedy a raňajky, počítam vreckové zo sumy 45,- EUR pri služ.ceste do rakuska alebo z kráteného vreckového 15,75 EUR, lebo zákon sa odvloláva iba na članky 4 a 5. Z toho mi vyplynulo, že vreckové je zo sumy 45,- EUR.
    ďakujem
    Tatiana
    Áno, z tejto sumy stravného je počítané vreckové.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Tatiana19
    Chcem sa spýtať, či pri krátení vreckové v pásme nad 12 hodín, ked majú zamestnanci zabezpečné obedy a raňajky, počítam vreckové zo sumy 45,- EUR pri služ.ceste do rakuska alebo z kráteného vreckového 15,75 EUR, lebo zákon sa odvloláva iba na članky 4 a 5. Z toho mi vyplynulo, že vreckové je zo sumy 45,- EUR.
    ďakujem
    Tatiana
    V prípade zabezpečenia stravy na SC krátiš iba stravné, vreckové sa nekráti. Vreckové dostane zamestnanec v plnom rozsahu pre dané časové pásmo aj keby z dôvodu zabezpečenia stravy nemal nárok na žiadne stravné.

    Teda počítaš z plnej sumy 45,- EUR.

    Vreckové pri zahr.služ.ceste

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.