Zavrieť

Porady

priemerná mzda v národ.hospodárstve

Mohol by mi niekto poradiť aké boli priemerné mesačné mzdy v národnom hospodárstve za r. 2006 v 1., 2., 3. a 4 štvrtťroku 2006? Alebo aspoň kde by som to našla. Ďakujem
PS: Aby som nezabudla, všetkým všetko dobré v novom roku 2007
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    marco04
    Mohol by mi niekto poradiť aké boli priemerné mesačné mzdy v národnom hospodárstve za r. 2006 v 1., 2., 3. a 4 štvrtťroku 2006? Alebo aspoň kde by som to našla. Ďakujem
    PS: Aby som nezabudla, všetkým všetko dobré v novom roku 2007
    Skús pohľadať na www.statistics.sk alebo www.trexima.sk

    Na 4. štrvrťrok 2006 sa pýtaš predčasne. Ten skončil pred necelými 24 hodinami a 99% zamestnancov na Slovensku ešte nemá spočítané mzdy za december 2006, ktorý bol posledným mesiacom 4. štvrťroku 2006.

    V zmysle ustanovení zákona o sociálnom poistení oficiálny údaj za celý rok 2006 bude vyhlásený do 30.4.2007 v Zbierke zákonov.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    A ja tam hľadám a nič neviem akosi nájsť. Neviete mi poradiť kde by som našla priemernú mzdu na Slovensku za posledných 10 rokov?

    nira je offline (nepripojený) nira

    nira
    prosím o odpoveď na otázku - priemerná mzda zamestnanca v národnom hospodárstve Slovenskej republiky za rok 2006.

    Dana K. je offline (nepripojený) Dana K.

    Dana K.
    Neviete niekto poradiť, kde sa dajú nájsť priemerné mzdy za staré roky - konkrétne potrebujem roky 1984 - 1985. Na stránke ŠÚ som našla najstaršie za r.2006. Existuje nejaká staršia evidencia?
    Ďakujem....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Dana K. Pozri príspevok
    Neviete niekto poradiť, kde sa dajú nájsť priemerné mzdy za staré roky - konkrétne potrebujem roky 1984 - 1985. Na stránke ŠÚ som našla najstaršie za r.2006. Existuje nejaká staršia evidencia?
    Ďakujem....
    Pozri tu :

    http://209.85.129.132/search?q=cache...&ct=clnk&gl=sk

    priemerná mzda v národ.hospodárstve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.