Zavrieť

Porady

Predvolanie na danovy urad

Dobry den vsetkym,

neviem kam zaradit moju otazocku.
Co by mohol danovy urad chciet ak mi poslal predvolanie vo veci vykonania ustneho pojednavania???
Dalej sa v predvolani pise:
Danovy urad vykonal miestne zistovanie na adrese sidla dan.subjektu zapis. v obch. registri a zistil, ze danovy subjekt sa v case miestneho zistovania na uvedenej adrese nenachadzal.
Na pojednavanie ziadaju doniest doklady za r.2005.

V roku 2005 firma nebola platcom DPH, co by ich mohlo zaujimat??? Myslite, ze nieco v suvislosti s tym, ze sme na uvedenej adrese neni. Kancelarie mame na inej adrese, ktoru vsak nepouzivame.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kacena26 je offline (nepripojený) kacena26

    katka :-) kacena26
    ja som mala tiez nieco podobne min.rok.jednalo sa o miestne zistovanie, vyziadali si dodavatelské aj odberatelské fa za rok nic mám k tomu nepovedali len potom spisali zapisnicu. neboj to len nieco zistuju...

    blcha je offline (nepripojený) blcha

    blcha
    Pravdepodobne kontrolujú vášho obchodného partnera a chcú si porovnať jeho a vaše zápisy. Takzvaná krížová kontrola.
    Nechcem strašiť, iba spomeniem, že aj my sme mali takéto zisťovanie a keď na úrade videli naše fascikle, povedali nám: "Jééééj, vy to máte tak pekne spracované a nemáte toho mnoho,- urobíme kontrolu aj vám!!!" Takže platí heslo "Vždy v strehu!"

    Predvolanie na danovy urad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.