Zavrieť

Porady

Spoločna ZP-registracia zames-la

dobry den, mam noveho zam.ca, kt. ma Spolocnu ZP, takze ho chcem prihlasit, ale najprv musim zamest-ľa, vsak? no a na internete si nemozem stiahnut registr. list zam-ľa, ani tu v tlacivach som ho nenasla, pomozete mi, prosiiiim
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    Prikladám Prihlášku zamestnávateľa SZP
    Naposledy upravil Anja111 : 28.09.07 at 17:06

    sara-ke je offline (nepripojený) sara-ke

    sara-ke
    ahoj Anja prosim nemohla by si mi to poslat na moj mail, blbne mi PC vobec mi to nechce otvorit, mozno sa mi podari prosim, moja adresa: sara7@post.sk

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    vzhľadom k tomu, že stránka Spoločnej asi ešte spinká, resp.jej správca, ja zas potrebujem nutne hlásenie o zmenách zamestnávateľa...musím im oznámiť že chcem firmu z ich registra odhlásiť...pomoooc...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    brm
    vzhľadom k tomu, že stránka Spoločnej asi ešte spinká, resp.jej správca, ja zas potrebujem nutne hlásenie o zmenách zamestnávateľa...musím im oznámiť že chcem firmu z ich registra odhlásiť...pomoooc...
    KeĎ sme odhlásili posledného zamestnanca z SZP som zavolal či je potrebné odhlsiť aj zamestnávateľa. Odpoveď bola, že nie. Takže ani som neposielal.Asi to masjú ošetrené tak,že zamestnávateľa bez ZC dá mimo systému.

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    smith
    KeĎ sme odhlásili posledného zamestnanca z SZP som zavolal či je potrebné odhlsiť aj zamestnávateľa. Odpoveď bola, že nie. Takže ani som neposielal.Asi to masjú ošetrené tak,že zamestnávateľa bez ZC dá mimo systému.
    radšej im oznámim že nemám poistencov ...o rok o dva o päť bude nejaký mudrcko pýtať výkazy...to nemám zapotreby...už som raz tak robila nuláky od roku 1998...ďakujem stačilo

    Spoločna ZP-registracia zames-la

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.