Zavrieť

Porady

pracovný posudok

Vedel by mi niekto napísať vzor pracovného posudku zamestnanca, alebo mi poraďte kde by som to našla. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    Dorjan Pozri príspevok
    Vedel by mi niekto napísať vzor pracovného posudku zamestnanca, alebo mi poraďte kde by som to našla. Ďakujem
    Bez zbytočných fráz
    Mnohí zamestnávatelia uvádzajú príliš všeobecné a nič nehovoriace konštatovania typu pracoval celkom dobre, je šikovný obchodník či v kolektíve bol obľúbený, ...
    Dobrý posudok by mal vychádzať najmä z hodnotenia, ako zamestnanec pracoval a plnil si svoje pracovné úlohy. Nepatria doň fakty, ktoré sa týkajú rodinného alebo osobného života. Treba uviesť či bol zamestnanec iniciatívny, svedomitý a schopný riadiť či organizovať si prácu, .... atď.
    Naposledy upravil jaros5 : 08.10.08 at 04:07 Dôvod: mala nepodstatná korekcia

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Dorjan Pozri príspevok
    Vedel by mi niekto napísať vzor pracovného posudku zamestnanca, alebo mi poraďte kde by som to našla. Ďakujem
    Hľadám tiež nejaký vzor, ešte som to nerobila a potrebujem to vypísať pre zamestnanca - veľmi súrne!
    Ďakujem

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Maxinka Pozri príspevok
    Hľadám tiež nejaký vzor, ešte som to nerobila a potrebujem to vypísať pre zamestnanca - veľmi súrne!
    Ďakujem
    Neviem či na to potrebuješ nejaké tlačivo... Ale úplne stačí na hlavičkový papier firmy vypísať text o tom, aký zamestnanec je. Či si svedomite plní pracovné úlohy, dochvílnosť v práci..atď...

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Vzor nemám, ale v úvode daj jeho iniciále, uveď od kedy je u Vás zamestnaný, v akej funkcií, v stručnosti zhodnoť jeho pracovnú morálku a celkove zhodnotenie.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Dorjan Pozri príspevok
    Vedel by mi niekto napísať vzor pracovného posudku zamestnanca, alebo mi poraďte kde by som to našla. Ďakujem
    Zalezi na tom, ako pracoval

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    jana.cepelova Pozri príspevok
    aj ja to hladam, kde to mam najst?
    Nájdete v §75 Zákonníka práce ods.1. Má obsahovať profesijné hodnotenie zamestnanca a obsahovať všetky dôležité informácie, ktoré ho charakterizujú. Nesmie v ňom poskytovať súkromné(osobné) údaje zamestnanca.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.