Zavrieť

Porady

Rodičovský príspevok - kde vybavím.

Milí kolegovia, končia mi dobré časy materských galejí (vďaka ajobs), neviete mi poradiť kde sa vybavuje rodičovský príspevok? Na sociálke, na úrade práce, alebo kam mám ísť?
Ak je tu niekto taký znalec, poprosím názov inštitúcie ( popr. aj odkaz na mapu v Topoľčanoch niekde.... ) Vďaka. Ušetríte mi kilometre chôdze po meste...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    beroun je offline (nepripojený) beroun

    beroun
    Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny - doporučujem telefónny zoznam, lebo môže mať aj viac pracovísk v jednom meste a tiež telefonátom si možno ušetríte kilometre. V Bratislave by som vedel poriadiť, ale žial...

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    ermon
    Milí kolegovia, končia mi dobré časy materských galejí (vďaka ajobs),
    Tonko, nám niečo zamlčal? Ty-ty-ty
    Monika Kováčová
    Muška
    Tonko, nám niečo zamlčal? Ty-ty-ty
    Nie Muška, je to tu verejné... hľadaj...

    beroun je offline (nepripojený) beroun

    beroun
    Ináč na tom istom úrade sa okrem rodičovského príspevku vybavujú aj prídavky na deti. Môžu to však byť teoreticky rôzne pracoviská toho istého úradu. Na úrade práce SVaR som ani ja nikdy nebol, ale klientov tam len posielam dosť často a oni si to už tam vedia sami vybaviť.
    Monika Kováčová
    Ďakujem, zajtra beriem OP a RL a idem na to. Ešte raz ďakujem, lebo fakt som ešte na ÚP nebola.

    Rodičovský príspevok - kde vybavím.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.