Zavrieť

Porady

Valutova pokladnica

Ahojte poradaci ako v Money zalozim valutovu pokladnu potrebujem to vediet surne..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SOME je offline (nepripojený) SOME

    SOME
    Nástroje - Zoznamy - Bankové účty a pokladne : pridať - zadať skratku názov, cudziu menu, dole zaškrtnúť pokladňu a ešte sa môže zadať primárny účet z účtovníctva na ktorom sa bude táto pokladňa účtovať.

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    nechce mi to ulozit lebo mi pise ze tam mam zadat kurz pociatocneho stavu tak co tam mam napisat...a potom ked budem chciet uctovat v tejto pokladnici tak ako si ju vyberiem

    SOME je offline (nepripojený) SOME

    SOME
    Kurz počiatočného stavu = posledný kurz minulého roku.

    Ešte je treba zadať v Nástroje - zoznamy - číselné rady - túto pokladňu
    a potom by to malo ponúknuť v pokladni, keď zadáš nový príjem al. výdaj

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    myslis kurz 31.12.2006? a ako uzatvorim rok 2006 co vsetko tam musim urobit a ako lebo to robim prvy krat..vdaka

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    PU...a ked som teraz dala napr.PPD a vybrala som ze valutova pokladna tak by mi tam nemalo automaticky ukazovat ze suma V EUR lebo mi tam dava stale SK a neviem preco?

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    Ahoj,
    okrem toho, že si zvolíš na PPD valutovú pokladňu, je potrebné aj na tom doklade na hornej lište zvoliť si okno Cudzia mena a zadať si kurz k dátumu vystavenia dokladu, resp. kurz k dátumu úhrady dokladu. Potom budeš mať celý doklad v cudzej mene.

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    ale ked si zvolim aj valutovu pokladnu tak tam nemam pristupnu cudziu menu na hornej liste a neviem preco

    mirado je offline (nepripojený) mirado

    mirado
    staankaa
    ale ked si zvolim aj valutovu pokladnu tak tam nemam pristupnu cudziu menu na hornej liste a neviem preco
    Treba z menu kliknúť na, nástroje, nastavenie, nastavenie účtovného roku, na karte všeobecné, zaškrtnúť ponuku používať cudzie meny. Potom by sa mala sprístuniť cudzia mena na hornej lište dokladu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.