Zavrieť

Porady

Blahoželanie Marči

Marči,
všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, šťastia a radosti
Naposledy upravil Meggi 1 : 10.04.07 at 01:00 Dôvod: blahoželanie k narodeninám a nie meninám
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andi je offline (nepripojený) andi

    andi
    Marči blahoželám Ti k dnešným narodeninám . Veľa šťastia,zdravia,lásky zo srdca prajem.
    Naposledy upravil andi : 07.01.07 at 08:42
    Monika Kováčová
    Aj ja sa pripájam so želaním všetkého najlepšieho, nech nám ešte dlho prispievaš svojimi dobrotkami slanými, sladkými, všakovakými.
    Len mi nejde do hlavy jedna vec, v prvom príspevku ti blahoželáme k meninám a v druhom k narodeninám, tak ma zaujíma, či máš teda obe naraz... Ešte raz všetko najlepšie!

    marči je offline (nepripojený) marči

    marči
    ermon
    Aj ja sa pripájam so želaním všetkého najlepšieho, nech nám ešte dlho prispievaš svojimi dobrotkami slanými, sladkými, všakovakými.
    Len mi nejde do hlavy jedna vec, v prvom príspevku ti blahoželáme k meninám a v druhom k narodeninám, tak ma zaujíma, či máš teda obe naraz... Ešte raz všetko najlepšie!
    Ja som si v prvom príspevku vôbec nevšimla ten omyl ! Takže Ti odpovedám, dnes mám narodeniny . Ďakujem za blahoželania Tebe a aj všetkým ostatným !

    Marika

    marči je offline (nepripojený) marči

    marči
    Ďakujem krásne za blahoželania, som milo prekvapená !

    Pozývam vás, na zdravie všetkým !

    Alebo radšej toto ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.