Zavrieť

Porady

ŽIADOSŤ O RADU-WWW LINK

Ahojte poraďáci,vedeli by ste mi po lopatysticky vysvetliť ako sa to robí,že keď píšete príspevok a doňho vložíte link nejakej www stránky a ona sa tam na mieste hneď dá otvoriť?Dufam,že chápete čo som chcela napísať.Vidím,že vy to už máte v krvi lebo to bežne robíte.Za radu vám vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Keď píšeš príspevok na lište vidíš pod smajlíkom "zemegulu s retiazkou". Vyznačíš si slovo, ktoré má stránku otvoriť a klikneš na "zemegulu". Otvorí sa ti okienko a vložíš doň www adresu. A je to...
    Naposledy upravil Nika : 07.01.07 at 08:51

    Volvox je offline (nepripojený) Volvox

    Volvox
    Alebo si nájdeš tú stránku ktorú chceš linknúť v druhom prehliadači a skopíruješ jej adresu do tvojho príspevku.
    A ak chceš dať link na niektorú tému a chceš aby ti zobrazilo len jednu konkrétnu odpoveď a nezobrazovalo celú dlhú stránku s ostatnými odpoveďami, tak rovnako ako predtým si tú tému s tou odpoveďou vyhľadáš v druhom prehliadači a vpravo hore pri tej odpovedi je jej číslo (táto moja by mala byť #3). Klinkeš pravým, vyberieš vlastnosti a tam máš uvedenú presnú adresu tejto odpovede. Skopíruješ a máš.
    Možno to ide aj jednoduchšie.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    hyperlinka: stačí si označiť adresu stránky, ktorú chceš skopírovať, dáš ctrl+C, a potom vložíš priamo do textu kde píšeš CTRL+V.
    Ja si teraz označím a skopírujem adresu tejto stránky, prilepím sem adresu a vytovrí sa Ti hyperlinka. Keď na ňu klikneš znovu sa Ti zobrazí táto stránka.
    http://www.porada.sk/t39289-iados-o-radu-www-link.html

    ŽIADOSŤ O RADU-WWW LINK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.