Zavrieť

Porady

aký softvér

Ahojte, potrebujem poradiť, aký softvér je najlepší na vedenie podvojného účtovníctva v neziskovej organizácii.Prevádzkujeme chránené dielne a agentúru podporovaného zamestnávania.Na predaj výrobkov z chránených dielní sme si v minulom roku zriadili živnosť.
Ďakujem krásne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Ja pracujem s programami KROS - konkretne na podvojne uctovnictvo OMEGA a tam si zvolis typ organizacie ako neziskovu a prisposobi tomu uctovnu osnovu aj vsetky uctovne vykazy. Uctujem v nom odborove zdruzenie a nadaciu a zatial nemam vyhrady.

    hetty je offline (nepripojený) hetty

    hetty
    Ja pracujem s POHODOU. Je to lacnejší program. Ja mám určité výhrady, ale pre menšiu firmu je v poriadku

    Chava je offline (nepripojený) Chava

    Chava
    A čo by ste odporučili v tom prípade, ak občianske združenie účtuje v JÚ? Zatiaľ používame ALFU, ale tu nie je možné vybrať typ organizácie.

    hetty je offline (nepripojený) hetty

    hetty
    Jednoduché som mala tiež v Alfe. Tam som si navolila v nezdaňovaných príjmoch a výdavkoch podskupiny a program nám úplne vyhovoval.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.