Zavrieť

Porady

obchod pre lavakov

Zdravim všetkých. Viete mi niekto poradiť, či je v Košiciach nejaký obchod pre ľavákov? Mám totiž obe deti "ľavé" ....aj ja som ľaváčka a mám problém zohnať niečo pre túto kategóriu v Ke.
Ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xgusto je offline (nepripojený) xgusto

    xgusto
    Zavidim Ti, uz za cias Zizku mal vodca "obe ruky lave" dokaz toho bol na starych 20 Kcs bankovkach (modrych) na ikone - ten co niesol vlajku mal obe ruky lave. V BA je obchod na Medenej (www.lavak.sk) jedine prakticke co maju su noznice pre lavaka, nastenne hodiny so zrkadlovym cifernikom a zvinovaci meter pre lavaka. (Ja aj ked som lavak nevidim na vecnom pere rozdiel pre pravaka a lavaka (ponukaju tiez)).

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Moja 8-ročná dcéra je ako jediná z celej rodiny ľaváčka - už od malička som na nej sledovala, že chytá všetko do ľavej ručičky, doktorka mi vtedy vravela, že ju treba preorientovať na pravú ručičku - no ja som sa nedala a zostala ľaváčka.
    A čo sa týka napr. nožníc - kúpila som jej originál pre ľavákov - a predstavte si, že ona ich ani len nevie chytiť! A tak isto aj pero, používa klasické pre pravákov.
    Inak iné problémy nemá, len to, že pri písaní písmenká jej nesmerujú vpravo, skôr rovno alebo doľava. A hovorí sa, že ľaváci veľmi pekne píšu - pri tejto mojej je to asi výnimka - píše ako kocúr!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.