Zavrieť

Porady

fa na prelome roka

Ahojte, chcem sa opýtať, faktúry na prelome roka:
prišla mi fa za telefon, dátum dodania služby je 31.12.2006, dátum vyhotovenia 3.1.2007, mám ju dať ešte do roku 2006?
A tak isto mi ich prišlo ešte niekoľko, s dát.vyst. v decembri, môžem ich všetky zarátať do decembra? díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    sybila3
    Ahojte, chcem sa opýtať, faktúry na prelome roka:
    prišla mi fa za telefon, dátum dodania služby je 31.12.2006, dátum vyhotovenia 3.1.2007, mám ju dať ešte do roku 2006?
    A tak isto mi ich prišlo ešte niekoľko, s dát.vyst. v decembri, môžem ich všetky zarátať do decembra? díky
    Ak fa je vystavená v roku 2007, potom je budeš účtovať v roku 2007, ale cez účty výdavky budich období náklad uplatníš v roku 2006. V prípade keď dátum vystavenia je rok 2006, by som ich priamo zaúčtoval do roku 2006.

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    sybila3
    Ahojte, chcem sa opýtať, faktúry na prelome roka:
    prišla mi fa za telefon, dátum dodania služby je 31.12.2006, dátum vyhotovenia 3.1.2007, mám ju dať ešte do roku 2006?
    A tak isto mi ich prišlo ešte niekoľko, s dát.vyst. v decembri, môžem ich všetky zarátať do decembra? díky
    Áno, sú to záväzky roku 2006.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    sybila3
    Ahojte, chcem sa opýtať, faktúry na prelome rokov
    prišla mi fa za telefon, dátum dodania služby je 31.12.2006, dátum vyhotovenia 3.1.2007, mám ju dať ešte do roku 2006?
    A tak isto mi ich prišlo ešte niekoľko, s dát.vyst. v decembri, môžem ich všetky zarátať do decembra? díky
    Pozri je tu toho milión [SEARCH]prelom rokov[/SEARCH]

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.