Zavrieť

Porady

Croisant

Ahojte.

Máte, prosím Vás, niekto osvedčený recept na croisant. Budem Vám veľmi vďačná. Mala som jeden, aj som napiekla, ale stratila som recept a moja polovička ma tu s tým otravuje.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Ďakujem veľmi pekne. Vedela som, že to na porade niekde musí byť. Odtiaľ som to mala aj predtým, ale stratila som to. Do vyhľadávača som zadala "croisant" s jedným s, preto som to nenašla a prešla som aj nespočetné množstvo internetových stránok, kde som písala len 1 s.

    Namiesto toho som ale upiekla chutný "Ohurujúci krémeš":p. Najbližšie sa ale pustím do croissantu...
    Naposledy upravil Janka6685 : 11.01.07 at 15:35

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    katarina53
    ...prosím, šup sem s tým "Ohurujúcim krémešom", ďakujem...
    Keďže toto je téma s názvom "Croisant", tak som ti to chcela napísať do inej témy a dať ti tu link a predstav si, že som tam našla link na taký istý krémeš :http://www.dobre-jedlo.sk/recept-na-...uci-kremes.php

    Ja ho mám od inakadiaľ, ale skontrolovala som postup a je to presne také isté. Predtým som robila iný, ale tento je lahodnejší, lebo sa plnka zo zlatého klasu zmieša s maslom. V recepte sú medovníkové pláty...ja som použila lístkové cesto. To určite vieš, len pre istotu, ak to budeš robiť s lístkovým cestom, tak ho po upečení nezabudni na hodinku zabaliť do mokrej utierky.

    Dobrú chuť

    marči je offline (nepripojený) marči

    marči

    Celý postup som neporovnávala ale veľmi sa to podobá môjmu receptu na Medový krémeš :

    www.porada.sk/t35654-kremes.html?highlight=Medov%FD+kr%E9me%B9

    Musím ale potvrdiť, že je to fakt dobrý zákusok !

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Plnka je tá istá, len jej je viac (podla množstva ingrediencií). A cesto sa pri tvojom recepte pečie. Takže je to ešte lepšie, lebo najsamlepšie koláče sú vtedy, keď neobsahujú polotovar. Domáce je predsa len domáce...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.