Zavrieť

Porady

ako to zaevidovať

viete mi poradit?
28.12.2006 som vyberala peniaze z uctu.....no datum spracovania bude asi az januarovi a teda vypis mi pred vo februari. Ako mam tento pripad zauctovat.....normalne k 28.12. podla vypisu a mam tento vypis prestrihnut a to co je dokladom dat do uctovnictva v roku 2006?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    V JÚ účtuješ o pohybe peň.prostriedkov (ale to som Ti už včera vysvetľovala v inej téme ) na základe účtovného dokladu. Ak chceš účtovať o pohybe na b.účte, musíš mať výpis z účtu, kde je uvedený daný pohyb ( výber).
    V decembri budeš účtovať o príjme týchto peňazí do pokladnice, ak si ich tam vložila. Ak si ich vyberala pre osobnú potrebu, v decembri neúčtuješ nič.
    Výpisy z účtu sa nestrihajú .

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zuzanask
    viete mi poradit?
    28.12.2006 som vyberala peniaze z uctu.....no datum spracovania bude asi az januarovi a teda vypis mi pred vo februari. Ako mam tento pripad zauctovat.....normalne k 28.12. podla vypisu a mam tento vypis prestrihnut a to co je dokladom dat do uctovnictva v roku 2006?
    Pohyb prebehol 28.12. tak týmto dátumom zaúčtuješ.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Stále riešime toto http://www.porada.sk/t39823-osobna-s...tml#post359962 ? Ak otváraš témy, treba ich sledovať a čítať odpovede, aby sme tu nepísali to isté dokola .

    zuzanask je offline (nepripojený) zuzanask

    zuzanask
    dakujem, mozno v tom nie som az taka zbehla ako vy, tak sa prosim necertite.
    Ja sa to pokusim naucit, ze vsetko o bankovom vypise ma ist asi do jednej temy a co ja viem......

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    zuzanask
    dakujem, mozno v tom nie som az taka zbehla ako vy, tak sa prosim necertite.
    Ja sa to pokusim naucit, ze vsetko o bankovom vypise ma ist asi do jednej temy a co ja viem......

    Skús pozrieť aj toto , síce iný názov témy , ale totožný problém .

    http://www.porada.sk/t39590-nespravn...tml#post358269

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.