Zavrieť

Porady

potvrdenie o zdanitelnej mzde 2006

ahojte, mam takyto problem,.
Jeden zamestnanec mi nastupil 1.6.2006, predtym pracoval v jednej firme, odkial mu poslali potvrdenie o zdanitelnej mzde len za jeden mesiac a nie za cele obdobie, co tam pracoval. Co ak mu nedaju spravne potvrdenie, na koho sa ma obratit? Uz tam niekolkokrat volal, aj mu slubili, ze mu poslu spravne, ale stale nic.

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    fialka m
    ahojte, mam takyto problem,.
    Jeden zamestnanec mi nastupil 1.6.2006, predtym pracoval v jednej firme, odkial mu poslali potvrdenie o zdanitelnej mzde len za jeden mesiac a nie za cele obdobie, co tam pracoval. Co ak mu nedaju spravne potvrdenie, na koho sa ma obratit? Uz tam niekolkokrat volal, aj mu slubili, ze mu poslu spravne, ale stale nic.

    dakujem
    Nech skúsi poslať žiadosť o potvrdenie písomne, možno si uvedomia že je to ich povinnosť.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Je to ťažko. Pokiaľ mu nedajú správne potvrdenie, povedala by som mu, aby si sám spravil daňové priznanie z podkladov, ktoré má. Ale hlavne nech sa nezabudne obrátiť na príslušný daňový úrad (kde bola stará firma zaregistrovaná), aby mu poskytli všetky údaje. Oni by mali mať evidované, koľko mu tá firma odviedla preddavkov a potom podľa toho spraviť DP.
    Jedni moji známy to tak robili minulý rok a uznali im to. Dokonca si predĺžili lehotu na podanie DP o 3 mesiace.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    fialka m
    super, dakujem. Skusime poslat tu ziadost a ak neposlu, tak pojdeme na danovy urad
    Možno som príliš naivná ale naozaj nevidím dôvod prečo by mu nemali to potvrdenie poslať pokiaľ firma naďalej funguje

    potvrdenie o zdanitelnej mzde 2006

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.