Zavrieť

Porady

AKY SW pre zivnostnika?

Zdravim Vas,
rozhodujem sa, aky uctovnicky softver budem pouzivat. Vie mi niekto poradit?
Som zivnostnik, nezamestnavam nikoho, do mesiaca mam cca.3-4 faktury, niekolko vydavkov. Mal by to byt SW pre JU. Sklad nevediem. Predbezne sa rozhodujem medzi Alfou a Pohodou. V uctovnicve som uplny zaciatocnik, preto potrebujem prehladny a jednoduchy SW (...aj lacny :-)
Dakujem
PF 2005
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Ja mám dobrú skúsenosť s ALFA a keď máš toho tak málo, tak firma Kros ponúka Alfu štart myslím že zadarmo a aj jej ďalšie novelizácie sú zadarmo. Sú tam nejaké obmedzenia s počtom položiek a objemom, ale treba si to u nich overiť
    na www.kros.sk

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Ja tiež vrele odporúčam ALFu. Podľa mňa je to program pre "blbých".Samozrejme základy účtovníctva by si mal trochu ovládať.Ale to je s našou PORADOU hračka. Ja robím s Alfou už 7 rokov, začínala som s ňou ako totál amatér a som nadmieru spokojná.

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    Pridávam sa k diskutujúcim a tiež doporučujem ALFU. Škoda len, že si sa neozval skôr, lebo boli koncom roka dobré zľavy. Je tu však ešte jedna možnosť získania zľavy - prihlás sa na ich stránke na niektorý seminár (bezplatný) a ako účastník získaš zľavu 15% pri kúpe produktu. Ja som to takto urobila.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Nič nekupuj,väčšina firiem ponúka zadarmo verziu zväčša s 500 záznamani do roka-tebe to úplne postačuje.Stačí sa len zaregistrovať.A pri takom malom množstve faktúr ani nemusíš mať SW-kúp si hotové faktúry a vypisuj ich ručne.Ja mám Pohodu a je ľahká-taký Proluc viem len zapnúť a vypnúť.Vyskúšaj sám čo sa ti páči.
    Naposledy upravil bepo : 03.01.05 at 09:33

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Andrej Ahoy
    Zdravim Vas,
    rozhodujem sa, aky uctovnicky softver budem pouzivat. Vie mi niekto poradit?
    Som zivnostnik, nezamestnavam nikoho, do mesiaca mam cca.3-4 faktury, niekolko vydavkov. Mal by to byt SW pre JU. Sklad nevediem. Predbezne sa rozhodujem medzi Alfou a Pohodou. V uctovnicve som uplny zaciatocnik, preto potrebujem prehladny a jednoduchy SW (...aj lacny :-)
    Dakujem
    PF 2005
    tiež odporúčam ALFU. stiahni si ju na www.kros.sk, máš tam demo do 200 dokladov úplná verzia !!!- vyskúšaj a uvidíš a potom kupuj!! Inak majú predajcov aj v Blave firma "Suma conzulting" - ak je Ti to bližšie.

    :p

    ORLEN je offline (nepripojený) ORLEN

    ORLEN
    Svoj hlas dávam ALFE. Jednoznačne. Jednoduché, zvládneš tento program a nemusís mať ani výnikajúce znalosti v účtovníctve. Je ohrone prehľadný a nikdy sa nekazí. KLop, klop, klop.

    Andrej Ahoy je offline (nepripojený) Andrej Ahoy

    Andrej Ahoy
    Ďakujem Vam všetkým velmi pekne za radu. Uz rozbieham ALFU.
    Veľa štastia do roku 2005.

    Ahoy.

    AKY SW pre zivnostnika?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.