Zavrieť

Porady

OSPRAVEDĽŇUJEM SA

OSPRAVEDĽŇUJEM SA za moje príspevky v téme " riešenie mzdových tém", hlavne p. Mihálovi a Richardovi.
Bola to hlúposť nad tým lamentovať, že prečo je DRAK spoplatnený.
Mrzí ma to.



Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Barbarka,vidím,že Ťa veľmi mrzia Tvoje slová,ktoré si napísala v istej téme. Nesyp si už popol na hlavu. Dvaja ľudia,ktorých prosíš o odpustenie Ti už určite prepáčili.Veď keby neboli veľkorysí ,tak to tu už dávno zabalia.
    A nie každý odhadol na prvýkrát nutnosť vytvorenia [SEARCH]drak.porada.sk[/SEARCH] Uvedomila si si ,že si nie práve najlepšie reagovala a to je dôležité.
    Barbarka ,ale nechceš odpustenie hneď dvakrát však??? / To len na odľahčenie vážnosti príspevku/ keď si založila tému dvakrát.

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    Melnick
    Barbarka,vidím,že Ťa veľmi mrzia Tvoje slová,ktoré si napísala v istej téme. Nesyp si už popol na hlavu. Dvaja ľudia,ktorých prosíš o odpustenie Ti už určite prepáčili.Veď keby neboli veľkorysí ,tak to tu už dávno zabalia.
    A nie každý odhadol na prvýkrát nutnosť vytvorenia [SEARCH]drak.porada.sk[/SEARCH] Uvedomila si si ,že si nie práve najlepšie reagovala a to je dôležité.
    Barbarka ,ale nechceš odpustenie hneď dvakrát však??? / To len na odľahčenie vážnosti príspevku/ keď si založila tému dvakrát.

    Ďakujem Ti za povzbudzujúce slová, fakt ma to veľmi mrzí. viem že to mám 2x, keby som mohla tak aj tisíckrát by som si prosila o odpustenie. bolo to odo mňa fakt hlúpe no čo už, teraz už ma zato môže jedine hrýzť svedomie.
    a preto som to dala aj do rubriky "Ohlasy" aby to nezmizlo z hlavnej stránky.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Brkov
    A čo také ťa osvietilo?

    Ale no tak............... Veď ju to mrzí ........

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Musím sa priznať (aby v tom Barbara nebola sama), že som zo začiatku tiež nadávala. Počkala som však, čo na to budú hovoriť poraďáci, že možno pochopím.....a stalo sa. Už sa pomaly učím, že je dobré si veci najskôr overiť a potom reagovať. Teraz musím len presvedčiť môjho "sponzora" a to bude horšie, lebo on si tiež myslí, že je to zbytočné, keďže funguje porada

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Prosíííííííííím,nepranierujme nikoho,ale oceňme,že Barbarka našla silu verejne priznať chybu.
    Barbarka ,vážim si ŤA.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.