Zavrieť

Porady

Skončenie zamestnávania

Chcem sa spytat. Koncim s prevadzkou, v kt. zamestnavam zamestnancov, a teda od februara nebudem mat ziadneho zamestnanca. Je potrebne sa odhlasit na Danovom urade ako platitel dane z prijmov zo zavislej cinnost. A co na Socialnej pistovni a zdravotnej poistovni - registracia zamestnavatela ? Neviem, ci v buducnosti budem zamestnavat. Som stale SZCO, ale bez zamestnancov. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Pokiaľ nebudete zamestnávať treba sa odhlásiť ako zamestnávateľ ako píšete zo zdrav.a sociál.poist.a samozrejme z DÚ.

    inuš je offline (nepripojený) inuš

    inuš
    Súhlasím s vikinka, ale stalo sa mi v ZP Dôvera, že pracovníčka povedala aby som sa ako zamestnávateľ neodhlasovala, že čo keď niekedy ešte niekoho zamestnám ,ktorý bude u nich poistený. Aspoň sa potom nebudem musieť opäť prihlasovať. Ja som sa však aj napriek tomu odhlásila. Nikdy nevieš na koho pri kontrole narazíš a radšej vypíšem naviac jeden papier ako potom platiť pokutu.

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Je lepšie sa odhlásiť,z vlastnej skúsenosti viem,že teraz povedia to že nie a o polroka príde výzva k zaslaniu odhlášky.

    pajong je offline (nepripojený) pajong

    pajong
    Milí poradaci, som zaciatocnik a potrebujem poradit. Mám klienta, ktorý má 1 zamestnanca, ktorý však k 30.4.2007 ukončil PP dohodou. Aké povinnosti má firma voči pracovníkovi a úradom? Odhlásiť zamestnanca a firmu zo SP a ZP na tlačive - odhláška + poslať do SP ELDP, oznámiť na DU, že od 1.5.07 nebude mať viac žiadneho zamestnanca? Zamestnancovi je povinní preplatiť nevyčerpanú dovolenku? Dať zamestnancovi výstupné papiere - zápočtový list? Sú ešte nejaké povinnosti? Dakujem vopred za všetky príspevky

    Skončenie zamestnávania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.