Zavrieť

Porady

Problem plz help

Mam velky problem s kompom, mam 2400+ athlon fx5500 vga 512 ram a proste znicoho nic mi skoci cpu usage na 100% a nemozem nic robit. Aj ked hram warcraft3, tak mi to znicoho nic sekne, ale hra ide dalej len obraz a aj s kamaratmy na ventrile sa mozem rozpravat. Nepomohol ani naformatovanie disku. Plz hel, fakt ma to sere. Otvorim priecinok a vsetko saa stopne, mozem klikat na hocico a nic, ale napr. mp3 hra dalej. A este o chvilu asi o min mi to odmrzne a setko padne zas do normalu.
Naposledy upravil KingError : 28.01.07 at 15:37
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    empty je offline (nepripojený) empty

    empty
    no mas stary windows mne sa zda ze microsoft posiela tolko updatov ze kazdemu kompu z toho sibe, alebo to je zamer znechutit ludom XPcko aby kupovali vistu ???

    ja mam podobny problem na starom kompe a ma ram len 256 ale ked je novy windows bez aktualizacie ide vsetko OK momentalne mam 2 jeden stary kde to vsetko trva a na druhom disku mam novy windows kde vsetko slape akurat mi pada net ale to doriesim ked bude cas

    takze rada znie: zazalohovat, format c:, a nasledne boot from CD a nainstalovat odznovu okna, alebo ked mas ram 512 tak dat vistu home basic verziu
    No to som uz pisal, ze som win uz reinstaloval a ten isty win pouzivame 3ja a zaclo mi to blbonut znicoho nic. Skusal som aj updaty a aj bez updatov. A nic.

    empty je offline (nepripojený) empty

    empty
    no potom veviem a hlavny problem je v tom ze ti blbne XPcko alebo kde ?

    PM ? ICQ ?

    PS aj tak sa mi zda ze sa XPcko nejako v poslednej dobe sabotuje ci uz od microsoftu alebo od vyrobcov procesorov, ved inokedy aj mne islo vsetko ok a teraz mam pustene ICQ mozillu a otvorim txt a primrza to aj mne a hlavne ked od vsadial pociujem kupte si windovs vista mame ho presne podla vasho zelania v 5 variantoch alebo kupte si dvojjadrovy procesor a mozete robit viac veci naraz.

    win XP ma standardne pustenych hned po starte 20 aplikacii ale zrazu v poslednej dobe je to zabrzdene ako keby tam bol nejaky nezistitelny sabotazny cerv proste nejaky premysleny bug
    Naposledy upravil empty : 28.01.07 at 18:34

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.