Zavrieť

Porady

hal.vyrovn.

Ahoj, ako účtujete hal.vyrovnanie zahraničných fa. Prijala som fa 150 Eur, dám si do fa kurz eur, vyráta mi to npr. 5170,05? Potom si urobím samozdanenie ale tiež z haliermi, nezaokrúhľujem. Poraďte mi ako to urobiť.
Kurz meny sa nahadzujem do faktúry, ale dá sa niekde zadať, aby sa mi napríklad načítaval ked účtujem výpis z účtu a nemusela som ho zakaždým zadávať, díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Nikto mi neporadí, či zaokrúhľovať a ako alebo to účtovať aj s tými haliermi? dík

    orazel je offline (nepripojený) orazel

    orazel
    Ja to robím tak, že do daňového priznania davam tak, ako mi to výjde po prepočítaní kurzu, aj s haliermi.... a pri platbe cez banku to nezaokrúhľujem a pri platbe v hotovosti zaokruhľujem na celé koruny, alebo 50 hal a to matematicky

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    sybila3
    Ahoj, ako účtujete hal.vyrovnanie zahraničných fa. Prijala som fa 150 Eur, dám si do fa kurz eur, vyráta mi to npr. 5170,05? Potom si urobím samozdanenie ale tiež z haliermi, nezaokrúhľujem. Poraďte mi ako to urobiť.
    Kurz meny sa nahadzujem do faktúry, ale dá sa niekde zadať, aby sa mi napríklad načítaval ked účtujem výpis z účtu a nemusela som ho zakaždým zadávať, díky
    Účtovníctvo - banka - kurzy devízového trhu

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Je nejaké pravidlo ako dávať hal. vyrovn. keď mám napr. 1600,30, dám hal vyrovn. 0,20 al. -0,30? dík
    Naposledy upravil sybila3 : 27.02.07 at 10:42

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    sybila3 Pozri príspevok
    Je nejaké pravidlo ako dávať hal. vyrovn. keď mám napr. 1600,30, dám hal vyrovn. 0,20 al. -0,30? dík
    neviem ci je to chyba fora, ale pravdepodobnejsie je, ze sybilka ma na PC virus a ten to do prispevku doplnil automaticky...
    neklikajte na linky uvedene v jej prispevku, je tam PC virus....

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    sybila3 Pozri príspevok
    Je nejaké pravidlo ako dávať hal. vyrovn. keď mám napr. 1600,30, dám hal vyrovn. 0,20 al. -0,30? dík
    mozes pouzit pravidlo "matematicke" alebo nejake svoje
    1600,30 mozes zaokruhlit na 1600,50 na 1600 alebo aj na 1601

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Záleží na tom, čo zaokrúhľuješ, podľa mňa pokladnica by sa mala matematicky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.