Zavrieť

Porady

Informačná brožúra

Stretli ste sa prosím niekto s informačnou brožúrou na pokladničnom doklade? V našom meste prebehla akcia, kde sme si mohli za Sk 499,-- kúpiť zľavnené kupóny napr. do fitka, ku kozmetičke, na masáže a podobne a díleri tvrdili, že si to SZČO môže dať do nákladov.

Máte niekto s týmto skúsenosť?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    ZuzanaP
    Stretli ste sa prosím niekto s informačnou brožúrou na pokladničnom doklade? V našom meste prebehla akcia, kde sme si mohli za Sk 499,-- kúpiť zľavnené kupóny napr. do fitka, ku kozmetičke, na masáže a podobne a díleri tvrdili, že si to SZČO môže dať do nákladov.

    Máte niekto s týmto skúsenosť?

    Ďakujem

    Mám , ja som to vôbec nedávala do účtovníctva . To tvrdili preto aby tovar predali .

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    No ja som to tiež nedala, len som chcela vedieť viaceré názory.

    Pekná taktika predajcov.

    Milan7 je offline (nepripojený) Milan7

    Milan7
    "Informačná brožúra" do nákladov to nedávaj v žiadnom prípade. Pre daňováčky sú to dobre známe služby ako " kupón na odber pizze atď. Ak to tam pri kontrole nájmu tak ti to s radosťou vyhodia.

    Informačná brožúra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.