Zavrieť

Porady

lyzovacka v rakusku

Keďže zima pomaly konci a nesnezi a nesnezi, chcela by som poprosit o radu ohladne lyzovacky v rakusku. ak ma niekto skúsensti s nejakym strediskom, popr. rovno s penzionmi tak uvítam každú radu a odporúčanie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    Síce už sneží aj u nás, ale v Rakúsku mám super skúsenosti s lyžovačkou v Schladmingu, a ešte lepší je Obertauern. Neviem, aká cena je prijateľná, ale v Schlsdmingu je veľa penziónov...cenovo sa dá...ale tam sme chodili aj autom, lebo to sú štyri kopce a ak sme chceli prejsť všetko, tak sa musí autom. Obertauern je úžasný...auto sme odparkovali a sadli doňho znovu až pri odchode. Je to taký karusel a pri hoteli sme pripli lyže a zase na konci dňa zlyžovali až k lyžiarni. Tam zas sneží stále...až priveľa a je tam dosť zima...ale trate fantastické. Ak by bol záujem, skúsim pripojiť nejaký konkrétnejší link.

    ALBO je offline (nepripojený) ALBO

    ALBO
    Sany,ja by som privítala nejaké info na lyžovačku v rakúsku, priamo pri vleku (kôli psovi).

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    http://www.obertauern.net/en/gamsleiten/ tento hotel je asi trochu drahý,
    ale zase fakt super.... ale na stránke www.obertauern.at sa dajú nájsť rôzne typy ubytovania. Stránka je v nemčine, ale tuším aj v angličtine.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    ALBO
    Sany,ja by som privítala nejaké info na lyžovačku v rakúsku, priamo pri vleku (kôli psovi).
    Psa si naučila lyžovať ale už nevládze prísť ku vleku??

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    musím však upozorniť, že nemám skúsenosti so psom na týchto lyžovačkách...neviem, či hotely bežne akceptujú psa, ale určite sa dá nájsť penzión, kam sa dá aj s havkom. Ja osobne psíka nemám, brat ho necháva doma a stará sa mu oňho náš otec, takže fakt neviem.

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    http://sk.bergfex.com/hauserkaibling/unterkuenfte/ tuto je stránka na nejaké ubytovanie v tom Schladmingu....aj tam je fakt fajn lyžovačka. Avšak na Obertauern nemá....

    ALBO je offline (nepripojený) ALBO

    ALBO
    bepo
    Psa si naučila lyžovať ale už nevládze prísť ku vleku??
    Nie, so psom jeden musí byť a dvaja sa môžu lyžovať a striedať. Nedá sa odísť niekde do vedľajšieho strediska autom a psa nechať samého na hoteli. To by mohlo dopadnúť zle.
    Život so psom je niekedy pes.

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Ahojte, vedeli by ste mi povedať či napr. ten Obertaun by bol vhodný aj na lyžovačku s dcérou začiatočníčkou? resp. poradiť nejaký komplex blízko vleku, popríp aj s lyžiarskou škôlkou. Vopred ďakujem za postrehy.
    Resp. odporučiť dobrú cestovku na tento typ dovolenky.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Ja osobne môžem odporúčať Zell am See.
    http://www.satur.sk/data/catalogue_1...8_RAKUSKO_.pdf
    je tam 130 km zjazdoviek, keď som tam bol, celý deň som striedal zjazdovky a neprešiel som ani polovicu.

    Viac info :
    http://74.125.77.132/search?q=cache:...lnk&cd=1&gl=sk

    skipas stojí (EUR):
    Skipasy - Kitzsteinhorn - Kaprun Skipas Dospělý HS Dětský HS Dospělý VS Dětský VS
    1 den 40,- 32,- 36,- 28,-
    2 dny 76,- 60,- 71,- 56,-
    3 dny 110,- 88,- 99,- 79,-
    4 dny 140,- 112,- 125,- 100,-
    5 dní 167,- 133,- 149,- 119,-
    6 dní 192,- 153,- 172,- 137,-
    7 dní - - - -
    Dopolední / Odpolední - / 26,- - / 26,- - / 24,- - / 19,-
    Naposledy upravil Braňo : 05.12.08 at 09:08

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    Odporúčam všetkým vyskúšať malú čarovnú dedinku Dienten am Hochkönig. Tam si prídu na svoje všetci deti, mladí i tí skôr narodení.


    http://www.bergfex.at/dienten/

    jana64 je offline (nepripojený) jana64

    jana64
    Ahojte, nevie niekto poradiť lyžovanie v Rakúsku. Chceme ísť len na jeden deň, tak nie veľmi ďaleko.

    Ďakujem Jana
    No u nas sa da byt aj s dobre vychovanym havom. Aj teraz tu mam yorkshira.
    A buduci tyzden dvoch jazvecikov...

    A hovorime dokonca slovensky - ja a deti, manzel nie!

    Mame kopec vlekov, a najdu si tu svoje aj zaciatocnici a aj ti co maju radi free style...a aj skialpinisti.
    Aj by som sem dala nas web, ale sa mi neda prilepit...ale staci dat do google moje meno Andrea Moser

    Hmm a z okna sa vidi na zjazdovky, a k dolnemu domku sa da dokonca zjazdit. Skibus-zastavka 60m od domu.
    Fotky poslem na poziadanie....

    Jaj a nenapisala som este stredisko - Alpbach, stredisko Alpbachtal .... a pre tych narocnejsich, co si chcu vybehnut aj na ladovec, tak ten je od nas ca 60km. Ale väcsina lyzuje tu u nas.

    dagmar70 je offline (nepripojený) dagmar70

    dagmar70
    Vie mi niekto poradiť dobrú lyžovačku v Rakúsku čo najbližšie,ak nechcem ísť cez cestovku?Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.