Zavrieť

Porady

ako každodenne zapisovat alkohol

Ahojte.Dnes som sa rozprávala s jedným colníkom a povedal že od 1.1.2007 sa v baroch a predajniach kde sa predáva alkohol musi zapisovat každy nákup alkoholu a predaj každej flašký.Nemyslím SBL ale akísi denník na každodenné zapisovanie.Môžete mi prosím napísať viac alebo poradiť.Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Je to tu už rozoberané,nie každý deň ale do 25.nasledújúceho mesiaca si povinný poslať hlásenie o predaji a nákupe alkoholu na colný úrad za predchádzajúci mesiac.Nájdeš tu kopu príspevkov na túto tému.

    zlatula je offline (nepripojený) zlatula

    zlatula
    To viem že raz do mesiaca ale že ten alkohol treba zapisovat aj každy den ako napr. teplotu v chladničke.. V ktorý den kúpil alkohol treba to napísať a keď predám flašu treba to odpísať.A musí sa to robiť kazdý deň.Je to prosím pravda ,do dnes som o tom nepočula.Aj tak ďakulem za odpoveď.

    slonika je offline (nepripojený) slonika

    slonika
    ano, je potrebne si viesť evidenciu, bolo to tu uz rozoberane, ustanovuje to zakon o SPD z liehu

    Suvino je offline (nepripojený) Suvino

    Suvino
    slonika Pozri príspevok
    ano, je potrebne si viesť evidenciu, bolo to tu uz rozoberane, ustanovuje to zakon o SPD z liehu

    Môžeš mi ukázať ako si ty viedla túto dennú evidenciu o predanom alkohole? Stále si s tým neviem dať rady.

    ako každodenne zapisovat alkohol

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.