Zavrieť

Porady

OZ a potreba účt. proramu

Ahojky, sme nové občianske združenie, v roku 2006 vzniknuté a s počtom relevantných dokladov 15. Je potrebné zakúpiť účtovný program alebo stačí zostaviť DP na základe presnej evidencie v exceli?
Ako riešite tento problém vy? Vopred vrelá vďaka za odkazy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dracica je offline (nepripojený) dracica

    dracica
    Ja mám na to software, ktorý mi ponúka založiť si účtovné jednotky JU, PU, PU pre neziskové organizácie je to v jednom balíku

    baninka je offline (nepripojený) baninka

    baninka
    jéj, a mohla by si mi prosím súkromnou správou poslať názov toho programu? mne by asi dosť pomohla táto varianta na začiatok...
    Ďakujem veľmi pekne

    dracica je offline (nepripojený) dracica

    dracica
    baninka
    jéj, a mohla by si mi prosím súkromnou správou poslať názov toho programu? mne by asi dosť pomohla táto varianta na začiatok...
    Ďakujem veľmi pekne
    nechcem robiť reklamu len odporučiť mám ho uvedený v profile účtujem v ňom aj neziskovky...

    dracica je offline (nepripojený) dracica

    dracica
    ale určite aj OLYMP má účtovníctvo pre neziskovky treba si to zistiť, prečo by si si kvôli tomu objednávala nový software??? OLYMP je tiež dobrý

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Pokiaľ máte 15 dokladov a predpokladám že účtujete v JU tak ti bude stačiť na začiatok peňažný denník v exceli ktorý tu nedávno Marianka zavesila.

    OZ a potreba účt. proramu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.