Zavrieť

Porady

Ročné zúčtovanie so ZDRAVOTNÝMI POISŤ. za 2006.

Čo je nové so zúčtovaním ZP za rok 2006.

Na Porade je ticho, tak sa pýtam, nie je to ticho pred búrkou?

Bude niečo zo sľubov našej vládnej strany niečo realizované už za rok 2006?

Prosím tých čo vedia viac nech sa zdôveria.

apo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    apo
    Čo je nové so zúčtovaním ZP za rok 2006.

    Na Porade je ticho, tak sa pýtam, nie je to ticho pred búrkou?

    Bude niečo zo sľubov našej vládnej strany niečo realizované už za rok 2006?

    Prosím tých čo vedia viac nech sa zdôveria.

    apo
    Rovnaké otázky by som asi položil pánovi ministrovi zdravotníctva, ak by som mal takú možnosť.

    Podľa správ z médií sa domnievam, že pán minister rieši teraz naliehavejšie problémy. Napríklad, dnes TASR vydala túto správu:

    http://www.sme.sk/c/3133345/MZ-SR-pr...-poisteni.html

    P.S.
    Stránku porada.sk asi v tomto čase nenavštevujú ľudia, ktorí sa zaoberajú prípravou vykonávacích predpisov k RZZP za rok 2006.
    Bol by som rád, keby som sa v tomto mýlil

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    endrju
    Rovnaké otázky by som asi položil pánovi ministrovi zdravotníctva, ak by som mal takú možnosť.

    Podľa správ z médií sa domnievam, že pán minister rieši teraz naliehavejšie problémy. Napríklad, dnes TASR vydala túto správu:

    http://www.sme.sk/c/3133345/MZ-SR-pr...-poisteni.html

    P.S.
    Stránku porada.sk asi v tomto čase nenavštevujú ľudia, ktorí sa zaoberajú prípravou vykonávacích predpisov k RZZP za rok 2006.
    Bol by som rád, keby som sa v tomto mýlil

    Poďme trochu od témy.
    Ja osobne sa domnievam, že opatrenie, aby súkromné zdravotné poisťovne museli zisk vrátiť naspäť do systému považujem za správne. S argumentom, že sa vytvára bariera pre vytváranie zisku schopnými ľuďmi nesúhlasím. Ak by súkromné zdravotné poisťovne pracovali na princípe totožnom s ostatnými komerčnými poisťovňami bolo by bránenie naloženia so ziskom podľa vlastného uváženia KOMUNISTICKÝM opatrením. Ale keďže zdravotné poisťovne pracujú s peniazmi, ktoré platia poistenci zo zákona nie je správne dovoliť voľne nakladať so ziskom. Pozerám na tento problém, očami podnikateľa, ktorému nik zo zákona nedá ani korunu, každú si musím zaslúžiť poskytnutím služby.

    Neviem aký máš názor ZP, osobne si myslím, že je v ZP príliš veľa solidarity, ale po prechodnú dobu to tak asi musí byť.

    apo

    riordan je offline (nepripojený) riordan

    riordan
    Ako SZČO súhlasím, nakoľko sú to aj moje peniaze, a prečo by si ich mal niekto pchať do vrecka!!
    Viete ako vyzerajú niektoré oddelenia pre deti v nemocniciach?? Katastrofa. Mali by tie zisky vraziť do nemocníc.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Odkaz na správu TASR som vo svojom príspevku rozhodne neuvádzal s cieľom rozprúdiť diskusiu o veľmi citlivej téme.
    Chcel som upozorniť najmä na to, že prioritou Ministerstva zdravotníctva ako "legislatívneho garanta" RZZP je v súčasnosti asi iná problematika.

    Svoj názor na zisky zdravotných poisťovní preto v tejto téme nebudem vyjadrovať.

    apo je offline (nepripojený) apo

    apo
    endrju
    Odkaz na správu TASR som vo svojom príspevku rozhodne neuvádzal s cieľom rozprúdiť diskusiu o veľmi citlivej téme.
    Chcel som upozorniť najmä na to, že prioritou Ministerstva zdravotníctva ako "legislatívneho garanta" RZZP je v súčasnosti asi iná problematika.

    Svoj názor na zisky zdravotných poisťovní preto v tejto téme nebudem vyjadrovať.
    Prepáč nechcel som diskusiu ale nedalo mi neuviesť svoj odborný nie politický názor na ZP, ak treba tak tému uzavri.

    apo

    Jana Motyčková je teraz online Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    endrju
    P.S.
    Stránku porada.sk asi v tomto čase nenavštevujú ľudia, ktorí sa zaoberajú prípravou vykonávacích predpisov k RZZP za rok 2006.
    Bol by som rád, keby som sa v tomto mýlil
    Optimista .

    Ročné zúčtovanie so ZDRAVOTNÝMI POISŤ. za 2006.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.