Zavrieť

Porady

Usporiadat
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Asi nie práve "najlepší" príspevok, ale my sme sa rozhodli Valentína bojkotovať. Je to už iba komerčný sviatok. My sa máme radi celý rok a nepotrebujeme jeden deň na to, aby sme si povedali, ako sa máme radi. Je to také "nasilu". Ved zrovna v ten den človek vôbec nemusí mať náladu sa zabávať a pod.

Je to čisto iba môj názor. Určite existuje veľké množstvo ľudí, ktorí majú tento sviatok radi. Tým zo srdca želám, aby si ho krásne užili s ľudmi, ktorým majú radi.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
lubica_02
Ako Ste pripravení na Valentína?
Na to, aby som tým, ktorých ľúbim to dala najavo, povedala im pekné slovo, nepotrebujem tento dátum. Pritúlim si ich rovnako v ťažký deň života, ako aj v ich najkrajší. Nie je dôležitý dátum, ale človek, resp. ľudia, s ktorými žijem.
A myslím, že je to aj o tom! Ale ak myslíš, že je na to vhodnejší tento "sviatok", želám ti, aby bol pre teba krajší, ako iný všedný deň. Preži ho s tými, ktorých ľúbiš.
2 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
ajacik
Asi nie práve "najlepší" príspevok, ale my sme sa rozhodli Valentína bojkotovať. Je to už iba komerčný sviatok. My sa máme radi celý rok a nepotrebujeme jeden deň na to, aby sme si povedali, ako sa máme radi. Je to také "nasilu". Ved zrovna v ten den človek vôbec nemusí mať náladu sa zabávať a pod.

Je to čisto iba môj názor. Určite existuje veľké množstvo ľudí, ktorí majú tento sviatok radi. Tým zo srdca želám, aby si ho krásne užili s ľudmi, ktorým majú radi.
Alenka,
písali sme naraz, a myslím, že aj cítime rovnako...
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

ajacik
Asi nie práve "najlepší" príspevok, ale my sme sa rozhodli Valentína bojkotovať. Je to už iba komerčný sviatok. My sa máme radi celý rok a nepotrebujeme jeden deň na to, aby sme si povedali, ako sa máme radi. Je to také "nasilu". Ved zrovna v ten den človek vôbec nemusí mať náladu sa zabávať a pod.

Je to čisto iba môj názor. Určite existuje veľké množstvo ľudí, ktorí majú tento sviatok radi. Tým zo srdca želám, aby si ho krásne užili s ľudmi, ktorým majú radi.
...neviem,ale ja sa s dobrymi ľudmi zabavam rada a stale ,no ako symbol lasky to nie je zle. Kedysi sme oslavovali MDŽ a najviac sa tesili muži, tak preco by sme nechceli den, ked mozeme prejavit lasku bez oslav v praci, len tak - to može tiez kazdy v hociktorý den,ale prečo sa oberat o radost ked len na chvilu. O tomto je asi zivot zivotom,tak neviem, toto je moj názor!
Tes sa v kazdu moznu chvilu v živote.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
ondrejvla
Alenka,
písali sme naraz, a myslím, že aj cítime rovnako...
veru tak. som rada, že ma aj niekto druhý rovnaký názor ako ja. Lebo som sa bála, aby sa na mňa nespustila vlna kritiky.
Aj ked tu od Vás sa mi to nezdá.

P.S. Rovnako to cítime, lebo sme rovnaký skoro rovnaký ročník

papa
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Ste super, bola som zvedava na vase reakcie, nevedela som , ze den ako Valentín je taky nepopularny. Ja ho neoslavujem, ani neprezivam nic mimoriadne,islo len o reakciu - tak zabudnite.
Vela lasky kazdý den, usmev na tvári nech víta den.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
ajacik
veru tak. som rada, že ma aj niekto druhý rovnaký názor ako ja. Lebo som sa bála, aby sa na mňa nespustila vlna kritiky.
Aj ked tu od Vás sa mi to nezdá.

P.S. Rovnako to cítime, lebo sme rovnaký skoro rovnaký ročník

papa
Alenka? - keby sa za ten ročník dal prideliť bod! Ale pozývam ťa na kávu, budem mať dôchodok...
A čo stretko v Žiline, urobíme? Vidíš, aj to bude náš "Valentín" stretneme sa ľudia, ktorí cítime, že niekam patríme a že niekomu musíme povedať, že nám chýba...
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
a ešte som zabudla: na 14.2. mám nahlásenú daňovú kontrolu
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
ja som za žilinské stretko všetkým dvadsiatimi. ale nie na valentína. (môj príspevok vyššie).
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
ajacik
a ešte som zabudla: na 14.2. mám nahlásenú daňovú kontrolu
No, daj mi perníkové srdiečko s nápisom : "Nemôžem bez Teba žiť!"
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
ondrejvla
No, daj im perníkové srdiečko s nápisom : "Nemôžem bez Teba žiť!"
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja už dosť dlho nemám ujasnený sviatok Valentína. Samozrejme súhlasím so všetkým, čo povedali vyššie, ale vždy sa mi potom tisne do hlavy aj nasledujúca myšlienka. Nie je dnešný svet dosť uponáhlaný a sebecký? Nie je tento deň vhodný na to, aby sme si na seba (čítaj na iných ) spomenuli? Resp. tento sviatok by nám to mal pripomenúť. Ale určite sa s nikým nebudem hádať, ak to cíti inak. Koľko ľudí, toľko chutí.
0 0
monnica monnica

monnica je offline (nepripojený) monnica

Neviem prečo máte na tento sviatok zamilovaných taký zlý názor, veď predsa Vianoce , Veľká noc , Deň detí žien otcov a hlavne Silvester sú tiež sviatky ktoré sú skoro "na obtiaž" nie každý má práve náladu čosi oslavovať...... a Valentín má tiež svoje korene v minulosti a je to deň keď si máme spomenúť na svoje lásky......len škoda že nie je deň voľna
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
No, ja budem oslavovať, ale nie priamo Valentína, ale vnúčikove narodeniny.
14.2. má presne jeden rôčik.
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

ondrejvla
No, daj mi perníkové srdiečko s nápisom : "Nemôžem bez Teba žiť!"
Držim palce,nech dopadne O.K.
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

kalkulka
No, ja budem oslavovať, ale nie priamo Valentína, ale vnúčikove narodeniny.
14.2. má presne jeden rôčik.
super,to je najlepšie čo možeme zažívať,ja mam vnučku a vnuka a tiež si to lepšie vychutnávam ako moje deti.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
monnica
Neviem prečo máte na tento sviatok zamilovaných taký zlý názor, veď predsa Vianoce , Veľká noc , Deň detí žien otcov a hlavne Silvester sú tiež sviatky ktoré sú skoro "na obtiaž" nie každý má práve náladu čosi oslavovať...... a Valentín má tiež svoje korene v minulosti a je to deň keď si máme spomenúť na svoje lásky......len škoda že nie je deň voľna
Nezatracujem žiadne sviatky, Božechráň! Ale stavať tento sviatok na úroveň kresťanských sviatkov, no to je sila! Ani Veľká noc - zrodenie života, ani Vianoce sviatok všetkých veriacich - narodenie spasiteľa mi nikdy neboli na obtiaž! Na obtiaž je nám tá prehnaná sila mať viac, ako sused, upratať každý kútik v dome...,- ale najmä by bolo potrebné si upratať v duši. Vtedy si nájdeme aj čas povedať našim drahým - ľúbim ťa! A nie je mi to vôbec na obtiaž, tak ako ani Valentín, len som vyjadrila svoj názor.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Viete, môj názor na Valentína je asi následovný. Keď už k nám zo západu prišli kadejaké dobré aj horšie veci, prečo na Valentína nepotešiť svojich blízkych, ktorých máme radi. Veď nie každý deň je sviatok, niektoré dni sú fantastické, ale niektoré by sme niekedy možno chceli najradšej vymazať. Aj keď sa niekedy zlostíme a nepáči sa nám niečo na našich najbližších, aj tak ich máme skutočne radi, tak prečo im to v tento deň neprejaviť nejakou drobnosťou. Veď všetci máme nejakú tú chybičku, nikto nie je dokonalý a nemá vždy ten najideálnejší deň, priznajme si, že to niekedy nechtiac odnesú možno práve tí, ktorých máme najradšej a predsa nám to prepáčia a majú nás radi. A ešte, keď vám na Valentína darujú nejakú maličkosť, ktorá je iba pre vás, nepoteší vás to? Tak prečo nie?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Keď mne manžel povie, že je šťastným človekom, keď je v mojej prítomnosti, že som s ním, to je pre mňa Valentín, a nezáleží koľkého je v kalendári.
Maličkosť poteší, ale tá maličkosť môže byť aj hocijaký iný deň.
Len aby sme nazabudli v tomto životnom zhone na svojich najdrahších.
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj moja vnucka ma narodininy - sice nie na Valentina, ale 12.2. Spravime si peknu oslavu ale Valentin nas akosi ani nenapadne. Tiez si myslim, ze lasku svojim najblizsim mozeme prejavit kazdy den aj bez zvlastnych osrdieckovanych darcekov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať