Zavrieť

Porady

Vypocet CP?

zdravim Vas,
chcem si overit spravost vypoctov, SZCO siel pracovat do zahranicia od 17.09. do 20.11.2006, pocita sa 45 eur na kazdy den a 5-40%vreckove, je potrebne 40% vreckove nejako obhajovat? je tento vypocet spravny ? zaratava sa do neho aj nedela,ked nepracuje? prosim, ak nieco nie je spravne opravte ma, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    lucilinda Pozri príspevok
    zdravim Vas,
    chcem si overit spravost vypoctov, SZCO siel pracovat do zahranicia od 17.09. do 20.11.2006, pocita sa 45 eur na kazdy den a 5-40%vreckove, je potrebne 40% vreckove nejako obhajovat? Nemusí, je na to nárok zo zákona.
    je tento vypocet spravny ? Aký? Žiadny si nenapísala ...
    zaratava sa do neho aj nedela,ked nepracuje? nie
    prosim, ak nieco nie je spravne opravte ma, dakujem
    Odpovede sú červeným. Keďže si nenapísala, o akú krajinu sa jedná, neviem posúdiť, či je 45 EUR správne .

    lucilinda je offline (nepripojený) lucilinda

    lucilinda
    takze ak dam 40% vreckove vychadza to 63 eur na den pri 8 hodinovej pracovnej dobe vo Fr. cestuje tam autobusom co je 18 hodin, co sa s tym urobi? to je tiez sucastou cesty, ze?!

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Johanka Pozri príspevok
    zaratava sa do neho aj nedela,ked nepracuje? nie
    .
    Podľa môjho názoru má nárok na stravné za každý deň služobnej cesty, aj keď v ten deň nevykonáva prácu.

    Zužu je offline (nepripojený) Zužu

    Zužu
    Ak zahraničná pracovná cesta mimo územia SR trvá v kalendárnom dni:
    a/ do 6 hodín vrátane , patrí zamestnancovi stravné vo výške 25 % zo základnej sadzby
    b/ nad 6 hodín do 12 hodín - 50 % základnej sadzby
    c/ nad 12 hodín - 100% základnej sadzby

    lucilinda je offline (nepripojený) lucilinda

    lucilinda
    ja si tiez myslim, ze aj ked sa nevykonava praca, tak ma narok, v zakone nie je definovane take nieco, je uvedene, ze ma narok od zaciatku zahr. cesty.
    cize aj ked nepracuje aj tak je na sluzobke. a taktiez nie som si ista ako dlho moze byt na takej sluzobke, ale predpokladam, ze ak moze byt na svoju zivnost v zahranici pol rok, tak po taku dobu moze byt na sluzobke, ci nie?

    AHA je offline (nepripojený) AHA

    AHA
    lucilinda Pozri príspevok
    ja si tiez myslim, ze aj ked sa nevykonava praca, tak ma narok, v zakone nie je definovane take nieco, je uvedene, ze ma narok od zaciatku zahr. cesty.
    cize aj ked nepracuje aj tak je na sluzobke. a taktiez nie som si ista ako dlho moze byt na takej sluzobke, ale predpokladam, ze ak moze byt na svoju zivnost v zahranici pol rok, tak po taku dobu moze byt na sluzobke, ci nie?
    Áno môže byť na služobke ( nikde v zákone nie je vymedzené ako dlho)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.