Zavrieť

Porady

Potvrdenie o príjme Mzdy MRP Win

Prosím skúsených užívateľov (aj ja používam MRP 12 rokov) kde robím chybu. Chcem zamestnancovi vystaviť potvrdenie o zdaniteľných príjmov a zrazených preddavkoch na daň z príjmov zo závilej činnosti, ale pokaždé vyhodí hlásenie, že žiadne dáta. Pritom zamestnanec je zamestnaný celý rok, má riadne vedenú mzdovú agendu. Mzdový list bez problémov vytlačím. Aj keď označím konkrétného zamestnanca to nefunguje.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    1.) Urobil si Výpočet/potvrdenie o zdan.mzde?
    2.) Ak áno, si nastavený v r.2006 a nie v r.2007?
    Monika Kováčová
    Ako píše Marína: Najskôr výpočet, Potvrdenie o príjme . Ale daj pozor (doplňujem Marínu), ak skončil PP napr. v 10 alebo 11, môžeš urobiť Potvrdenie o zdaniteľnej mzde len vtedy, ak si nastavený v tom mesiaci, kedy zamestnanec skončil (napr. 10 alebo 11).

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Predposledná verzia MRP - MaP WIN (008) blbla. Nevedela vystaviť potvrdenie o príjme za niektorých ZC-ov. Hneď na druhý deň to opravili.

    halu je offline (nepripojený) halu

    halu
    ermon Pozri príspevok
    Ako píše Marína: Najskôr výpočet, Potvrdenie o príjme . Ale daj pozor (doplňujem Marínu), ak skončil PP napr. v 10 alebo 11, môžeš urobiť Potvrdenie o zdaniteľnej mzde len vtedy, ak si nastavený v tom mesiaci, kedy zamestnanec skončil (napr. 10 alebo 11).
    Chcem sa spýtať, či je potrebné urobiť Výpočet Potvrdenie o príjme, ak zamestnanec skončil PP napr. v apríli 2006 vo výplatnom období 4/06?
    Ak dám výpočet v 12/06 a zamestnanec skončil PP v 4/06 je to chybné má to nejaký vplyv? Nerobila som v tomto programe RZD, toto bude prvýkrát.

    Matúš12 je offline (nepripojený) Matúš12

    Matúš12
    musiš sa vrátiť do obdobia, kedy mal ukončený PP a tam urobiť výpočt a vystaviť potvrdenie.
    Monika Kováčová
    Ak si zamestnanec skončil v 4/06 a ty chceš urobiť Potvrdenie v 12/06 - PROGRAM TI TO NEDOVOLÍ : ZAMESTNANEC NIE JE V EVIDENCII.
    Monika Kováčová
    halu Pozri príspevok
    Chcem sa spýtať, či je potrebné urobiť Výpočet Potvrdenie o príjme, ak zamestnanec skončil PP napr. v apríli 2006 vo výplatnom období 4/06?
    Ak dám výpočet v 12/06 a zamestnanec skončil PP v 4/06 je to chybné má to nejaký vplyv? Nerobila som v tomto programe RZD, toto bude prvýkrát.

    HALU, pletieš jablká s hruškami... pozri svoju otázku ešte raz.

    RZD totiž môžeš (musíš) robiť v 12/06.
    Naposledy upravil Monika Kováčová : 11.02.07 at 15:05

    halu je offline (nepripojený) halu

    halu
    ďakujem za odpovede, to RZD som tam spomenula omylom. Neviem, ale mne sa v programe dalo aj zamestnancovi, ktorý ukončil PP v 4/06, vystaviť potvrdenie o príjme v období 12/06. Mám to zmazať a vystaviť potvrdenie znova v období, v ktorom skončil PP?
    Monika Kováčová
    Potvrdenie o zdaniteľnej mzde sa nedá vystaviť v 12/06 ak PP skončil v 4/06. Teraz som to skúšala.
    Radšej to urob nové.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.