Zavrieť

Porady

Skartovačka, drvička...

Chcela by som kúpiť nejakú dobrú skartovačku, prípadne drvičku na papier. Neviete mi nejakú dobrú odporučiť? Nie veľkú, nie drahú
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

    Eulalia
    Dostať skartovačky - a celkom slušné - aj za 2-3 tisícky. Do menšej kancelárie úplne stačí. Ja som ju kúpila v Active cez internetový katalóg. Už som videla aj v letákoch viacerých hypermarketov ponuky lacných (do 1000) skartovačiek. Nepoznám ich, preto neviem povedať, či sú dobré.

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    No ja mám len takú lacnú, stála dačo vyše 700,-. A je v pohode, používam ju už rok. Vždy si tie papiere na ňu poukladám a keď mám blbú náladu, alebo som naštvaná, tak si na tých papieroch vybíjam zlosť. Celkom mi to pomáha.

    LIZINKA je offline (nepripojený) LIZINKA

    LIZINKA
    Simonab Pozri príspevok
    No ja mám len takú lacnú, stála dačo vyše 700,-. A je v pohode, používam ju už rok. Vždy si tie papiere na ňu poukladám a keď mám blbú náladu, alebo som naštvaná, tak si na tých papieroch vybíjam zlosť. Celkom mi to pomáha.
    viacej pomáha trhať ten papier (vlastná skúsenosť)

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    Maximálne odreagovanie potom je pretrhnúť papier vo dvoje a dať zožuť skartovačke...

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Lacná skartovačka (my tomu v práci nehovoríme skartovačka, ale zajac..lebo chrumká papier) - stojí aj do 1000 SKK - ale zožerie max 1-3 listy papiera.
    Normálna skartovačka - 2000-3000 SKK už dokáže zožuvať aj 5-8 listov, CDcka a platobné karty.
    A musím povedať, že skartovať 100 listov po dvoch kusoch..to chce dosť veľkú dávku odvahy a psychickej pohody...
    Takže je ešte spomínaná tretia možnosť - odkladať si papiere a na konci dňa ich zo zúrivosti roztrhať

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Dada Pozri príspevok
    Chcela by som kúpiť nejakú dobrú skartovačku, prípadne drvičku na papier. Neviete mi nejakú dobrú odporučiť? Nie veľkú, nie drahú
    Popozeraj tu: Otto Office. Niečo určite nájdeš. (Daj si to zotriediť podľa ceny).

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    chlap Pozri príspevok
    Popozeraj tu: Otto Office. Niečo určite nájdeš. (Daj si to zotriediť podľa ceny).
    ale to bude trošku drahšie... otto ofice ponúkajú veľmi drahé veci, ktoré sú kvalitou porovnateľné s omnoho lacnejšími niekde inde...samozrejme, česť výnimkám.
    Skús pozrieť aj hypermarkety, známa tam kúpila celkom v pohode za slušnú cenu.

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Marianna01 Pozri príspevok
    ale to bude trošku drahšie... otto ofice ponúkajú veľmi drahé veci, ktoré sú kvalitou porovnateľné s omnoho lacnejšími niekde inde...samozrejme, česť výnimkám.
    Skús pozrieť aj hypermarkety, známa tam kúpila celkom v pohode za slušnú cenu.
    Súhlasím, že je Otto je drahý, ale prehľad si tam môže urobiť dobrý - hlavne o vzťahu parametre / cena.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Aj ja mám z Metra takú obyčajnú, čo sa položí na hocijaký kôš. Stále asi 500,- Sk a mám ju už 2-3 roky. Je v pohode.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.