Zavrieť

Porady

mzdy za januar a sviatky 1. a 6.1.2007 pri 6 dnovom prac. tyzdni

robim mzdy za januar a nejak mi nevychadzaju sviatky.
1.1. a 6.1.2007 mam v zozname sviatkov, mam 6 dnovy pracovny tyzden. 6.1.2007 bola sobota, nepracovalo sa. ked dam zamestnancovi robit mzdy, tak sa mi v kolonke sviatky objavi iba jeden sviatok a to ten 1.1.. podla mna by sa tam mali objavit oba sviatky, ved ta sobota by bola inak pracovna.

dalsi problem s tym suvisiaci je, ze jeden zamestnanec mal dovolenku od 1.1.2007 do 7.1.2007 a ked ju nahodim do nepritomnosti, tak mi to v tabulke vyplni :
7 kalendarnych dni
4 pracovne dni
1 sviatok (teda zase to neberie ohlad na tu sobotu)

mzdu mam mesacnu, teda do odpracovanych dni by mali ist aj tie sviatky, ktore pripadnu na pracovny den....a v mojom pripade je aj ta sobota pracovny den.

mylim sa ja alebo soft?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    duficek Pozri príspevok
    robim mzdy za januar a nejak mi nevychadzaju sviatky.
    1.1. a 6.1.2007 mam v zozname sviatkov, mam 6 dnovy pracovny tyzden. 6.1.2007 bola sobota, nepracovalo sa. ked dam zamestnancovi robit mzdy, tak sa mi v kolonke sviatky objavi iba jeden sviatok a to ten 1.1.. podla mna by sa tam mali objavit oba sviatky, ved ta sobota by bola inak pracovna?

    dalsi problem s tym suvisiaci je, ze jeden zamestnanec mal dovolenku od 1.1.2007 do 7.1.2007 a ked ju nahodim do nepritomnosti, tak mi to v tabulke vyplni :
    7 kalendarnych dni
    4 pracovne dni
    1 sviatok (teda zase to neberie ohlad na tu sobotu)


    mzdu mam mesacnu, teda do odpracovanych dni by mali ist aj tie sviatky, ktore pripadnu na pracovny den....a v mojom pripade je aj ta sobota pracovny den.

    mylim sa ja alebo soft?
    Máš recht nedáva to tam, ale dá sa to v konkrétnej mzde opraviť ručne (prepísať počet dní sviatkov). Ďalšia možnosť by bola vymazať sobotňajšie sviatky, vtedy by Ti ich bralo ako normálny pracovný deň.
    Naposledy upravil Ľuba : 14.02.07 at 04:10

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    dakujem, rucne som to opravil, len som sa chcel uistit ze rozmyslam dobre a nerobim chybu ja

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    Ľuba Pozri príspevok
    Ďalšia možnosť by bola vymazať sobotňajšie sviatky, vtedy by Ti ich bralo ako normálny pracovný deň.
    tu bude nejaka ina chyba v softe, pretoze aj ked ten sobotny sviatok vymazem a dam robit novu mzdu, stale mi to hodi sviatok 1 den a dovolenku 4 dni (namiesto spravnych 5 dni), tu pracovnu sobotu mi nerata - ako keby to bralo 5 dnovy pracovny tyzden a nie 6 (na karte zamestnanca mam samozrejme 6 dnovy prac tyzden)

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Ono 6 dní v týždni nie je až taký častý pracovný úväzok - asi to tam nebude celkom ošetrené na tento prípad.

    mzdy za januar a sviatky 1. a 6.1.2007 pri 6 dnovom prac. tyzdni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.