Zavrieť

Porady

vydavky

Ahojte, chcem sa spýtať na výdavky v JU. Minulý rok 2006 som si kúpila PC, tento rok 2007 si idem kupovať notebook.Bude niekoho z daň. kontorly zaujímať, prečo používam pre svoje podnikanie dva počítače, alebo je to moja vec?ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Zdenka29 Pozri príspevok
    Ahojte, chcem sa spýtať na výdavky v JU. Minulý rok 2006 som si kúpila PC, tento rok 2007 si idem kupovať notebook.Bude niekoho z daň. kontorly zaujímať, prečo používam pre svoje podnikanie dva počítače, alebo je to moja vec?ďakujem
    Ak si pred prípadnou kontrolou obhájiš že skutočne potrebuješ dva počítače tak je to v poriadku

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Zdenka29 Pozri príspevok
    Ahojte, chcem sa spýtať na výdavky v JU. Minulý rok 2006 som si kúpila PC, tento rok 2007 si idem kupovať notebook.Bude niekoho z daň. kontorly zaujímať, prečo používam pre svoje podnikanie dva počítače, alebo je to moja vec?ďakujem

    Môžeš, pokiaľ preukázateľný výdavok bude v súlade s dosahovaním a udržaním príjmu v podnikaní . Pri DK budeš zdôvodňovať za akým účelom využívaš PC a taktiež aj notebook , nakoľko by to malo byť skutočne pre účel podnikateľskej činnosti .

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    Kontrolu to môže zaujímať a určite aj bude. Ak máš činnosť, kde to proste potrebuješ, tak OK. Všetko je o tom ako si to obhájiš.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.