Zavrieť

Porady

Fa za 12/06 zaplatená v 01/07

Ahoj Poraďáci, chcela by som sa spýtať: SZČO vystavil faktúru za dec 06 v januári 2007, aj mu ju zaplatili v januári 2007. Mám ju zaradiť do roku 2006 alebo do roku 2007? Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Beata2 Pozri príspevok
    Ahoj Poraďáci, chcela by som sa spýtať: SZČO vystavil faktúru za dec 06 v januári 2007, aj mu ju zaplatili v januári 2007. Mám ju zaradiť do roku 2006 alebo do roku 2007? Vopred ďakujem
    V JU do roku 2007

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Beata2 Pozri príspevok
    Ahoj Poraďáci, chcela by som sa spýtať: SZČO vystavil faktúru za dec 06 v januári 2007, aj mu ju zaplatili v januári 2007. Mám ju zaradiť do roku 2006 alebo do roku 2007? Vopred ďakujem
    Faktura a aj úhrada - POZD pôjde do r. 2007. Jedine ak je platiteľom dph, potom zrejme daňová povinnosť je k 31.12.2006.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Beata2 Pozri príspevok
    Ahoj Poraďáci, chcela by som sa spýtať: SZČO vystavil faktúru za dec 06 v januári 2007, aj mu ju zaplatili v januári 2007. Mám ju zaradiť do roku 2006 alebo do roku 2007? Vopred ďakujem

    V období kedy bola uhradená , ak v roku 2007 tak to bude príjmom OVZ 2007.

    ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

    ANNAP
    Ja by som si ju zaevidovala v roku 2006, vykázala vo výkaze o majetku ako záväzok, uplatnila dph , v roku 2007 je úhrada, takže výdavok v roku 2007.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ANNAP Pozri príspevok
    Ja by som si ju zaevidovala v roku 2006, vykázala vo výkaze o majetku ako záväzok, uplatnila dph , v roku 2007 je úhrada, takže výdavok v roku 2007.
    Prečítaj si pozorne zadanie. Jedná sa o odberateľskú fa a nie dodávateľsku.

    Beata2 je offline (nepripojený) Beata2

    Beata2
    Zita5 Pozri príspevok
    V období kedy bola uhradená , ak v roku 2007 tak to bude príjmom OVZ 2007.
    Len ulpresním, jedná sa o neplatcu DPH
    Ďakujem všetkým za odpovede.

    Fa za 12/06 zaplatená v 01/07

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.