Zavrieť

Porady

Zaúčtovací doklad v MRP

Chcela by som si vytlačiť zaúčtovací doklad /likvidačný list - zaúčtovanie faktúry/ ku všetký prišlým faktúram. Ale dá sa mi to tlačiť len po jednom doklade. Nevie mi niekto poradiť, či sa to v MRP dá vytlačiť aj hromadne? Ďakujem Jenny
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DANIELAš je offline (nepripojený) DANIELAš

    DANIELAš
    Tiež som to veľakrát skúšala - neúspešne, asi by bolo najlepšie obrátiť sa na MRP priamo

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Vždy vytlačíš prislúchajúci k faktúre na ktorej sa nachádzaš s kurzorom.
    Práve preto len jeden.

    Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

    žena Vlastas
    Ja to tlačím cez Tlač denníka "od zápisu do zápisu" /podľa toho ktoré doklady chcem vytlačiť/ a potom ich postrihám podľa dokladov a pripevním na faktúru. Obsahuje to : dátum, popis zaúčtovania, zaúčtovanie a Sk. Nemá to názov dokladu ani podpisy, ale nebol s tým problém pri kontrolách.

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    tak mne sa to vôbec nedarí napíšete mi prosím presný postup? Ide to hromadne? vdaka

    adinka55 je offline (nepripojený) adinka55

    adinka55
    ak mas win verziu tak ja pouzivam:

    Uctovny dennik - Vystupy - Hromadna tlac dokladov

    Nastavim si predlohu 03 - vnutorny zuctovaci doklad, Ukazka alebo Tlac, opyta sa ma od ktoreho dokladu po ktory a vytlacim. Na jednu stranu sa ti zmestia tak 3-4 doklady.

    Valika je offline (nepripojený) Valika

    ekonomka Valika
    Vdaka podarilo sa mi to ale likvid.list tlačený v DF obsahuje aj dodávateľa proste sa mi viac páči len to tlačenie po jednom je zdlhavé. Pri prečíslovaní v účt. denníku nie je potom problém s "zápis č." uvedený na tomto vnút. zúčt.doklade?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.