Zavrieť

Porady

mzda, dohoda - dátum zaúčtovania

Ahojte, potrebujem poradiť:
mzda sa účtuje akým dátumom cez ID - dátumom vytlačenia mzdy z počítača, dátumom výplatného termínu alebo na konci každého mesiaca k 30.
a takisto dohody - ID dátumom vzniku dohody alebo vytlačenia výplatnej listiny.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VTerezka je offline (nepripojený) VTerezka

    VTerezka
    Dohody aj mzdy robím vždy v jeden výplatný termín. Takže tam by som problém nevidela. V JU to účtujem vtedy, keď som vyplatila mzdy, takže do výdavkov dávam deň výplaty. A v PU to dávam ku poslednému dňu v mesiaci, aby som mala náklady v tom mesiaci, ktorého sa týkajú.

    emik je offline (nepripojený) emik

    emik
    VTerezka Pozri príspevok
    A v PU to dávam ku poslednému dňu v mesiaci, aby som mala náklady v tom mesiaci, ktorého sa týkajú.
    cize k poslednemu dnu v mesiaci vyplatis mzdu za aktualny mesiac? t.j. 28.2. vyplatis mzdu za februar?

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    emik Pozri príspevok
    cize k poslednemu dnu v mesiaci vyplatis mzdu za aktualny mesiac? t.j. 28.2. vyplatis mzdu za februar?
    Terezka hovorila o zaúčtovaní miezd za príslušný mesiac, t.j. mzdy za január zaúčtujeme 31.012007, február 28.02.2007 a ich úhradu uskutočníme a zaúčtujeme vo výplatný deň, t.j. napr. za január 10.02.2007 za február 10.03.2007 atď....

    emik je offline (nepripojený) emik

    emik
    evina Pozri príspevok
    Terezka hovorila o zaúčtovaní miezd za príslušný mesiac, t.j. mzdy za január zaúčtujeme 31.012007, február 28.02.2007 a ich úhradu uskutočníme a zaúčtujeme vo výplatný deň, t.j. napr. za január 10.02.2007 za február 10.03.2007 atď....
    vdaka Evina, uz rozumiem, zacala som teraz s uctovnictvom po dlhom case co som zo skoly a prakticke skusenosti skoro ziadne a navyse sa tomu venujem len v mojom volnom case

    mzda, dohoda - dátum zaúčtovania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.