Zavrieť

Porady

MRP mzdy a personalistika

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
Chcem sa Vás opýtať, ako sa pracuje s vyššie menovaným programom na mzdy. V súčasnosti používam Olymp a rozmýšlam, či neprejsť na MRP z dôvodu, že aj účtovný program mám MRP a tak by som vedela exportovať mzdy.

Ďakujem za radu.

Pekný deň!
Usporiadat
gabriela7755 gabriela7755

gabriela7755 je offline (nepripojený) gabriela7755

Používam MRP pre mzdy už niekoľko rokov a som s ním spokojná. Neviem to
ale porovnať, lebo mzdy som v žiadnom inom programe nerobila. Myslím, že už
tu niečo podobné bolo, skús pohľadať v poradách.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Skús si na stránke www.mrp.sk stiahnuť demoverziu. Ja pracujem s týmto programom už roky a tiež som s ním spokojná.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ak by si niečo nevedela skús sa pozrieť tu: (http://www.porada.sk/showthread.php?t=24753)
alebo sa kľudne pýtaj.
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

Anonymka Pozri príspevok
rozmýšlam, či neprejsť na MRP z dôvodu, že aj účtovný program mám MRP a tak by som vedela exportovať mzdy.
Skus demoverziu alebo si od mrp vyziadaj verziu pre drobnych podnikatelov resp. male firmy.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Anonymka Pozri príspevok
Chcem sa Vás opýtať, ako sa pracuje s vyššie menovaným programom na mzdy. V súčasnosti používam Olymp a rozmýšlam, či neprejsť na MRP z dôvodu, že aj účtovný program mám MRP a tak by som vedela exportovať mzdy.

Ďakujem za radu.

Pekný deň!
Aj ja mám programy MRP, ale pracujem aj s Alfou - JU od Krosu. Mám rada MRP , ale musím uznať , že Kros má ešte vypracovanejšie programy. V každom softe sa nájdu chybičky. Skôr než sa rozhodneš, odporúčam ti stiahnuť si demo verzie a vyskúšať. Ale ja na tvojom mieste by som si radšej objednala , ak už máš Olymp , aj účtovníctvo z Krosu. Majú myslím aj zľavy do konca mesiaca.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
MRP odporúčam,
export vieš urobiť aj do JU aj do PU.
S MRP robím niekoľko rokov, a máš tu kopec zodpovedaných otázok pod mojim menom. Ale všetko záleží od Teba ako sa rozhodneš. Pomoc tu ale nájdeš.
0 0
Bavi Bavi

Bavi je offline (nepripojený) Bavi

Aj ja som spokojná. A veľmi oceňujem aktualizáciu cez internet.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
aktualizácia je dobre spracovaná, sú aj dosť pružný, ale ako každý iný program, všetko má svoje výhody aj nevýhody.
Ty si porovnaj, s tým čo teraz robíš a trebárs s demom.
Uvidíš rozdiel, a potom špekuluj.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Robím v mrp 8 rokov. Súhlasím so super rýchlymi aktualizáciami a pružnosťou programu.
Oceňujem celý systém práce.
Čo mi však vadí, je chýbajúce:
RL FO prihlášky odhlášky sociálna poisťovňa
zápočtový list
prihlášky odhlášky do zdravotných poisťovní
ELDP je tiež divné - údaje sa musia pracne vypĺňať a nerobí to program automaticky... a možno ešte na niečo prídem.
Inak som spokojná veľmi.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ELDP je tiež divné - údaje sa musia pracne vypĺňať a nerobí to program automaticky... a možno ešte na niečo prídem - toto funguje.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
ELDP keď si zadáš výpočet načíta Ti všetky dáta a môžem ho vytlačiť, opečiatkujem, podpíšem a zoberú ho aj v SP.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

mysimis Pozri príspevok
ELDP keď si zadáš výpočet načíta Ti všetky dáta a môžem ho vytlačiť, opečiatkujem, podpíšem a zoberú ho aj v SP.
no tak to ma porazí, ja som to jak blbec ručne nahadzovala aj dátumy aj znaky poistenia aj VZ. A teraz som si to vyskúšala a tlačidlo NAČÍTAŤ ÚDAJE O POISTNOM som doteraz vôbec nevidela....

No to som blbec, baby ešte mi nakoniec poviete, že aj ten RL FO a Prihl. do zdrav. poisťovní sú tam...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Bohužial Monika, toto ešte program nerobí. Dúfam, že raz bude aj toto. Ale prihláška do ZP tam je.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zatiaľ ani neuvažujú o RL FO, ale možno ich kopne múza.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ani o zápočtových listoch?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
zabudni zatiaľ.
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

ermon Pozri príspevok
Čo mi však vadí, je chýbajúce:
prihlášky odhlášky do zdravotných poisťovní
Oznamenie o zmene platitela poistneho na zdravotne poistenie je v papierovej podobe a aj export do suboru pre elektronicke odosielanie od verzie 4.55 (windows verzia)

ermon Pozri príspevok
RL FO prihlášky odhlášky sociálna poisťovňa
Na RLFO pre elektronicke odosielanie sa prave pracuje.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
konečne sa dočkáme.
0 0
veruska veruska

veruska je offline (nepripojený) veruska

Aj ja patr9m medzi začiatočníkov a s MRP Mzdy sa len oboznamujem. Ak sa zmýlim a chcem opraviť alebo úplne zrušiť mzdy, dá sa to ? (pre upresnenie, máme dohodára a môj šéf často mení výšku jeho odmeny).
Vďaka za vaše odpovede.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
áno dá sa to. Výpočet - mzdy - tam si mzdu vypočítaš a dáš si ju uložiť. Keď dôjde ku zmene stačí ak zatlačíš ctrl-del a program sa Ťa opýta či chceš mzdu zrušiť. Tam si odklikni áno,.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať