Zavrieť

Porady

materské centrum - okeč ?

ahojte

prosím o radu.
idem písať daňové priznanie PO pre materské centrum a prišla som po položku OKEČ a neviem čo tam mam dat. najviac mi tam asi vyhovuje 91332 , ale nie som si istá.

a ešte jedna otázočka. do výkazov o príjmoch a výdavkoch a o majetku a závazkoch vypisujem sumy v tis. SK alebo v SKK?????
vdaka za kazdu radu
Naposledy upravil dadia1 : 20.02.07 at 18:08
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    Treba si zavolať na štatistický úrad, a požiadať ich o zaradenie. Ja som tiež nevedela našu spoločnosť priradiť k žiadnemu OKEČ a nakoniec sme sa zhodli s pani zo štatistiky, že patríme pod ostatný veľkoobchod.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    dadia1 Pozri príspevok
    ahojte

    prosím o radu.
    idem písať daňové priznanie PO pre materské centrum a prišla som po položku OKEČ a neviem čo tam mam dat. najviac mi tam asi vyhovuje 91332 , ale nie som si istá.

    a ešte jedna otázočka. do výkazov o príjmoch a výdavkoch a o majetku a závazkoch vypisujem sumy v tis. SK alebo v SKK?????
    vdaka za kazdu radu
    Tieto výkazy sa vypisujú v Sk. Tak ma napadlo, keď vypisuješ priznanie pre PO, nemáš náhodou PÚ ? - v tom prípade by bola výsledovka z výkaz ziskov a strát v tis. Sk.

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    Tiež sa môžeš pozrieť na "Štatistický register organizácií", pokúsim sa priložiť link, dúfam že sa mi to podarí
    Je to zo stránky štatistického úradu, treba si tam zadať IČO, názov organizácie, právnu formu a vyhľadá Ti informácie, ako je zaregistrovaný subjekt na štatistickom úrade, vrátane jeho OKEČ.

    http://www.statistics.sk/

    Vľavo v stĺpci si klikni na "register organizácií" a potom v texte na modro vysvietený "register organizácií" a potom už len zadaj IČO atď...

    dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

    dadia1
    Ľuba Pozri príspevok
    Tieto výkazy sa vypisujú v Sk. Tak ma napadlo, keď
    vypisuješ priznanie pre PO, nemáš náhodou PÚ ? - v tom prípade by bola výsledovka z výkaz ziskov a strát v tis. Sk.
    materské centrum je PO. tak vypisujem DP pre PO. ale kedze vediem JU, tak prikladam výkaz o majetku a výkaz o príjmoch. tak som si to aspon myslela.

    ak sa mýlim, tak ma prosím opravte !

    dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

    dadia1
    stiahla som si demoverziu programu ALFA. som spokojna. daju sa tam nahádzat doklady s príjmom 200 000 a to nemaju. takze s tým nemam žiadne problemy.
    zadarmo som si to stiahla z netu.

    dadia1 je offline (nepripojený) dadia1

    dadia1
    dadia1 Pozri príspevok
    neúčtuje nikto materské centrum???????????
    ake tam davate okeč??

    tak pre tých , ktorých by to zaujímalo:

    zistila som ten okeč. je to : 91332

    materské centrum - okeč ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.