Zavrieť

Porady

Telefon

Chcel by som sa opytat, ked nemam telefon prihlasený na podnikanie, mozem si telefónne účty do nákladov. Účtujem v JÚ.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pozit je offline (nepripojený) pozit

    pozit
    Matrix30 Pozri príspevok
    Chcel by som sa opytat, ked nemam telefon prihlasený na podnikanie, mozem si telefónne účty do nákladov. Účtujem v JÚ.
    ... najjednoduchšie je u mob. operátora prepísať telefón na živnosť, aby bolo na fa IČO, inak by mohlo byť problematické pri kontrole obhájiť náklady na súkr. telefón....

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Ak vieš preukázať napr.výpisom z hovorov,koľko si pretelefonoval v rámci dosiahnutia príjmu ,tak možeš si tú sumu dať do nákladov.Ale určite nie celú výšku z faktúry a prepísať telef.na živnosť.

    martinetto je offline (nepripojený) martinetto

    martinetto
    Matrix30 Pozri príspevok
    Chcel by som sa opytat, ked nemam telefon prihlasený na podnikanie, mozem si telefónne účty do nákladov. Účtujem v JÚ.
    No najjednoduchšie by bolo prepisať telefon na živnosť, aby tam bolo uvedene ako sa už povedalo IČO, lebo ine dokazovanie je pred daniarom strašn problematicke a môžeš mať z toho ešte problemy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.