Zavrieť

Porady

Vystavenie dokladu o vykonaní RZD

Chcela by som sa opýtať, či môžem napr. dnes vystaviť doklady o vykonaní RZP, a fyzicky ho vykonať vo výplate za mesiac marec 2007 v apríli. Keďže si nemôžem vyžiadať daň. bonus - až pri štvrťročnom prehľade, tieto peniaze by nám chýbali - nie je to málo. RZD mám už pripravené a chcela by som sa toho zbaviť a pozakladať
(zachvíľu sa nezmestím do kancelárie ).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    fipina Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať, či môžem napr. dnes vystaviť doklady o vykonaní RZP, a fyzicky ho vykonať vo výplate za mesiac marec 2007 v apríli. Keďže si nemôžem vyžiadať daň. bonus - až pri štvrťročnom prehľade, tieto peniaze by nám chýbali - nie je to málo. RZD mám už pripravené a chcela by som sa toho zbaviť a pozakladať
    (zachvíľu sa nezmestím do kancelárie ).

    Prípadné preplatky z RZD musíš vrátiť najneskôr vo výplate za marec, takže kludne to môžeš pozakladať a vyplatíš to až v apríli vo výplate za marec

    fipina je offline (nepripojený) fipina

    fipina
    Ide mi o ten dátum na potvrdení o ročnom zúčtovaní, ktorý bude februárový a vysporiadané to bude v marci. Nevadí to? A ktorý dátum uvediem vo vyhlásení ?

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    fipina Pozri príspevok
    Ide mi o ten dátum na potvrdení o ročnom zúčtovaní, ktorý bude februárový a vysporiadané to bude v marci. Nevadí to? A ktorý dátum uvediem vo vyhlásení ?
    Nevadí, dôležité aby si dodržala termín na vysporiadanie preplatkov. Vo vyhlásení uvedieš dátum vykonania RZD čiže napríklad 20.2.2007

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    fipina Pozri príspevok
    Dátum vykonanie je dátum vystavenia dokladu ?
    No predpokladám že keď to RZD spracuješ tak ho aj vytlačíš. Takže áno

    Vystavenie dokladu o vykonaní RZD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.