Zavrieť

Porady

podmienky pre rodicovsky prispevok

Chcela by som sa informovat ake podmienky musim splnat,ake doklady musim uradu predlozit aby som mala narok na rodicovsky prispevok a na zaklade akeho zakona a skutocnosti ma urad soc. veci a rodiny pravo pozastavit rodicovsky prispevok.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    efpkar je offline (nepripojený) efpkar

    efpkar
    dakujem za prispevok.
    Urad socialnych veci a rodiny si odomna vyziadal potvrdenie od zamestnavatela mojho manzela ale nenasla som na ziadnej stranke na internete ze by to bolo podmienkou na RP,maju na to pravo?
    /manzel pracuje v zahranici/

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    Rodičovský príspevok sa neposkytuje ani jednému rodičovi, ak jeden z nich má nárok na materské alebo nárok na dávku nemocenského poistenia alebo nemocenského zabezpečenia toho istého druhu v cudzine. - Zato to potvrdenie.

    efpkar je offline (nepripojený) efpkar

    efpkar
    Nenasla som na ziadnej stranke ze potvrdenie od manzelovho zamestnavatela je podmienkou na to aby som ja ako matka mohla dostavat RP ktory mam lekarskou komorou schvaleny do 6 rokou nasho syna. Z uradu soc.veci a rodiny my napisali ze si mame ziadat aj o RP v zahranici ale nemam info.ze taky prispevok sa tu poskytuje/severne irsko/.Dostavame Childbenefit-pridavky na dieta a Working tax credit - danovy bonus na dieta pre zamestnancov a to nema nic spolocne z rodicovskym prispevkom.
    Naposledy upravil efpkar : 28.02.07 at 07:25

    podmienky pre rodicovsky prispevok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.