Zavrieť

Porady

ladvinova kolika

minuly tyzden som stravila tri dni v nemocnici na infuziach, z dovodu ladvinovej koliky. Neviete ako predchadzat tvorbe ladvinovych kamenov?Je to velmi neprijemna bolest, mala som to uz 3 x , nezelam to ani najvacsiemu nepriatelovi. Dakujem !!!
Caute.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    lubica_02 Pozri príspevok
    minuly tyzden som stravila tri dni v nemocnici na infuziach, z dovodu ladvinovej koliky. Neviete ako predchadzat tvorbe ladvinovych kamenov?Je to velmi neprijemna bolest, mala som to uz 3 x , nezelam to ani najvacsiemu nepriatelovi. Dakujem !!!
    Caute.
    Ľubica, presne viem o čom hovoríš. Bohužial nie je liek na to aby sa obličkové kamene prestali tvoriť. Je to spôsobené zlým metabolizmom. Jediné čo môžeš urobiť je predchádzať prechladnutiu /aj to má vplyv na obličkové koliky/.

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    mysimis Pozri príspevok
    Ľubica, presne viem o čom hovoríš. Bohužial nie je liek na to aby sa obličkové kamene prestali tvoriť. Je to spôsobené zlým metabolizmom. Jediné čo môžeš urobiť je predchádzať prechladnutiu /aj to má vplyv na obličkové koliky/.
    Srdečná vdaka,aj ked nie moc potešujúca. Dufam, že sa to tak skoro nezopakuje.

    jamajka je offline (nepripojený) jamajka

    jamajka
    lubica_02 Pozri príspevok
    . Dufam, že sa to tak skoro nezopakuje.

    Ľubka, skús behnúť do lekárne a spýtať sa na púpavový koreň. Kolega pil taký čajík keď mal tieto problémy....

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    jamajka Pozri príspevok
    Ľubka, skús behnúť do lekárne a spýtať sa na púpavový koreň. Kolega pil taký čajík keď mal tieto problémy....
    Dakujem Ti pekne,pojdem si ho kupit.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    jamajka Pozri príspevok
    Ľubka, skús behnúť do lekárne a spýtať sa na púpavový koreň. Kolega pil taký čajík keď mal tieto problémy....
    zaujíma ma ako ten čajík pôsobí?

    virka je offline (nepripojený) virka

    virka
    Jeden podnikateľ ktorému som robila učt. mal tiež takéto problémy a vravel že čierna reďkovka mu pomáhala.

    stella125 je offline (nepripojený) stella125

    35 rokov stella125
    mysimis Pozri príspevok
    Ľubica, presne viem o čom hovoríš. Bohužial nie je liek na to aby sa obličkové kamene prestali tvoriť. Je to spôsobené zlým metabolizmom. Jediné čo môžeš urobiť je predchádzať prechladnutiu /aj to má vplyv na obličkové koliky/.
    ak chcete skúsiť...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.