Zavrieť

Porady

Pocitac - danovy vydavok?

Moze si dat SZCO, ktory vedie JU, do VOZD kupeny pocitac (do 30 tisic), ak v predmete cinnosti ma: stolarske prace, pripravne prace pre stavbu, montazne prace, maliarske prace, atd...proste ziadna cinnost s pocitacmi?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    johny18 Pozri príspevok
    Moze si dat SZCO, ktory vedie JU, do VOZD kupeny pocitac (do 30 tisic), ak v predmete cinnosti ma: stolarske prace, pripravne prace pre stavbu, montazne prace, maliarske prace, atd...proste ziadna cinnost s pocitacmi?

    Môže pokiaľ PC je využívaný na vykonávanie podnikateľskej činnosti a dosahovanie zdaniteľných príjmov .

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Áno, len treba nájsť tie správne slová akým spôsobom ho využívaš na dosiahnutie, zabezpečovanie a udržanie príjmov .

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Také PC, jeho periférie, pracovný stolík, ..... a rôzne iné , povedzme, administratívne potreby sú odôvodniteľné pre každú živnosť. "Úradovať" predsa musí každý živnostník a to bez ohľadu na druh jeho živnosti.

    johny18 je offline (nepripojený) johny18

    johny18
    A co ak si SZCO kupil pocitac v auguste 2006 a zivnost si vybavil az od 1.9.2006? Moze si dat 20tisic za PC do VOZD?

    Darincek je offline (nepripojený) Darincek

    Darincek
    johny18 Pozri príspevok
    A co ak si SZCO kupil pocitac v auguste 2006 a zivnost si vybavil az od 1.9.2006? Moze si dat 20tisic za PC do VOZD?
    Môže - dúfam, že so mnou bude ešte niekto súhlasiť, náklady vynaložené v súvislosti so živnosťou rok dozadu môže uplatniť do nákladov.

    Ak nemám pravdu, opravte ma. Dík.

    danka101 je offline (nepripojený) danka101

    danka101
    Prosim Vás, ako sa tu dá napísat novu otázku, nikde ma to nechce pustit, dokonca ani napisat sukromnu správu... prepác te, ze som vybocila, ale nijako sa k tomu nemozem dostat..

    Pocitac - danovy vydavok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.