Zavrieť

Porady

Zoradenie príspevkov

Stánka sa mi páči - hlavne je fajn, že vôbec vznikla.
Myslím si že by sa jednotlivé príspevky mali zoraďovať od najnovších až po najstaršie. Simi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Príspevky sa dajú zoradiť kliknutím na nadpis v "záhlaví".
    Buď podľa:
    dátumu
    hodnotenia
    zakladateľa témy
    počtu príspevkov
    počtu videní

    Názov stĺpca, podľa ktorého je aktuálne zobrazenie má pri sebe šípku...
    Ak budem mať čas, napíšem podrobné "tipy", ako so stránkou pracovať... aj s obrázkami....

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    to by bolo fajn, lebo niekedy strácam orientáciu, ako sa vlastne vrátiť k pôvodnej téme

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    Richard, prosim, nedalo by sa nastavit, aby sa mi zobrazili najnovsie prispevky napr. za posledne 3 dni, alebo od nejakeho datumu, alebo poslednych novych napr. 60 prispevkov? Lebo vzdy sa zobrazuju najnovsie prispevky od mojho posledneho prihlasenia, lenze niekedy je ich tolko, ze ich nestihnem vsetky prejst a musim sa offnut; pri najblizsom prihlaseni sa mi tie, ktore som nestihla pozriet vlastne stratia... Pozerala som aj FAQ, ale nenasla som to tam, tak neviem, ci zle hladam, ci taketo nieco este nie je

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    Richard
    Príspevky sa dajú zoradiť kliknutím na nadpis v "záhlaví".
    Buď podľa:
    dátumu
    hodnotenia
    zakladateľa témy
    počtu príspevkov
    počtu videní

    Názov stĺpca, podľa ktorého je aktuálne zobrazenie má pri sebe šípku...
    Ak budem mať čas, napíšem podrobné "tipy", ako so stránkou pracovať... aj s obrázkami....
    V ktorom záhlaví myslel Richard? Nedá sa to len pri rozšírenom vyhľadávaní?

    miro_c je offline (nepripojený) miro_c

    miro_c
    Trochu som sa pohyboval po porade a zoraďovať sa dajú iba témy v hlavných témach, akou je napr. "Jednoduché účtovníctvo", ale tieto možnosti sa nachádzajú v zápätí stránky, nie v záhlaví, ako píše Richard.

    Keď sa však otvorí už konkrétna téma (príspevok) od užívateľov, napr. "Bezhotovostný prevod", čo je témou v hlavnej téme "Jednoduché účtovníctvo", tu už sortovanie príspevkov prístupné nie je.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    miro_c
    Keď sa však otvorí už konkrétna téma (príspevok) od užívateľov, napr. "Bezhotovostný prevod", čo je témou v hlavnej téme "Jednoduché účtovníctvo", tu už sortovanie príspevkov prístupné nie je.
    Ak by tam bolo iné triedenie ako časom vzniku príspevku, určite by sa strácala "niť". Takže tam je asi triedenie zbytočné.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Heni Pozri príspevok
    Richard, prosim, nedalo by sa nastavit, aby sa mi zobrazili najnovsie prispevky napr. za posledne 3 dni, alebo od nejakeho datumu, alebo poslednych novych napr. 60 prispevkov? Lebo vzdy sa zobrazuju najnovsie prispevky od mojho posledneho prihlasenia, lenze niekedy je ich tolko, ze ich nestihnem vsetky prejst a musim sa offnut; pri najblizsom prihlaseni sa mi tie, ktore som nestihla pozriet vlastne stratia... Pozerala som aj FAQ, ale nenasla som to tam, tak neviem, ci zle hladam, ci taketo nieco este nie je
    .... prosím je na toto už riešenie? Tiež sa mi zobrazuje iba maximálne 8 strán nových / dnešných príspevkov.

    A mal by som ešte jednu otázku - u niektorých príspevkov je uvedené "Voľne dostupné info" a keď si ho otvorím, pýta predplatné. Čo znamená voľne dostupné info?

    Zoradenie príspevkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.