Zavrieť

Porady

Pre nás pohodlných

Richard - mám na Teba takú prosbu, či návrh: nešlo by naspodku stránky urobiť tlačítko pre rýchly návrat hore kliknutím myškou?

Keď idem zhora po príspevkoch pohybujem sa myšou a tak, keď sa chcem vrátiť naspäť hore, tak buď musím rolovať kolieskom, alebo sa posunúť pravou lištou alebo prejsť na klávesnicu na HOME. Takým tlačítkom by to bolo pohodlnejšie.

Nešlo by to ???
Vď.!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
STRELEC Pozri príspevok
Richard - mám na Teba takú prosbu, či návrh: nešlo by naspodku stránky urobiť tlačítko pre rýchly návrat hore kliknutím myškou?

Keď idem zhora po príspevkoch pohybujem sa myšou a tak, keď sa chcem vrátiť naspäť hore, tak buď musím rolovať kolieskom, alebo sa posunúť pravou lištou alebo prejsť na klávesnicu na HOME. Takým tlačítkom by to bolo pohodlnejšie.

Nešlo by to ???
Vď.!
Je to len taká vymoženosť pre pohodlnosť, ale súhlasím....celkom by sa to hodilo.

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik dana9
STRELEC Pozri príspevok
Richard - mám na Teba takú prosbu, či návrh: nešlo by naspodku stránky urobiť tlačítko pre rýchly návrat hore kliknutím myškou?

Keď idem zhora po príspevkoch pohybujem sa myšou a tak, keď sa chcem vrátiť naspäť hore, tak buď musím rolovať kolieskom, alebo sa posunúť pravou lištou alebo prejsť na klávesnicu na HOME. Takým tlačítkom by to bolo pohodlnejšie.

Nešlo by to ???
Vď.!
Ale veď také tlačítko tam už je

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

STRELEC
Do pekla! Vďaka! Nevšimol som si ho. A to je tam už asi dlho.
Idem si tíško sypať popol z krbu na hlavu

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.